TO SA STANE, AK PO PREBUDENÍ VYPIJETE PREVARENÚ CITRÓNOVÚ VODU!

Začnite svoj deň týmto očistným a osviežujúcim vareným citrónovým nápojom namiesto kávy a užijete si nielen energiu a zdravie, ale budete sa tiež môcť vyhnúť rannej únave, ktorá s pitím kávy prichádza. Citróny sa po celé storočia používajú na podporu trávenia a naštartovanie metabolizmu .

Ak sa po prebudení napijete prevarenej citrónovej vody, stane sa toto:

Tu je niekoľko výhod konzumácie citrónovej vody a super ľahký recept .

Výhody citrónovej vody pre zdravie

Aj keď sú citróny po požití vysoko kyslé, majú veľmi zásaditý vplyv na pH vašej krvi. Výskum opakovane ukázal, že mierne mierne zásadité pH v krvi môže zabrániť mnohým chorobám, ktoré môžu brzdiť, vrátane rakoviny. Tento citrónový nápoj tiež zmierňuje zápaly v tele, ktoré sú hlavnou príčinou chorôb spôsobených životným štýlom, ktoré nás trápia.

Prevarená citrónová voda tiež pomáha hydratovať vaše telo nielen vodou, ktorú obsahuje, ale citróny obsahujú aj všetky elektrolyty, ktoré vaše telo potrebuje pre optimálne fungovanie. Elektrolyty sa rýchlo strácajú, keď ich potíte v dôsledku športovej aktivity, ako aj pri každodenných fyzických funkciách, ako je močenie a.

A ako uvidíte v ďalšom recepte, prevarená citrónová voda pracuje synergicky so zázvorom a cesnakom, vďaka čomu je tento elixír silným antioxidantom a čistiacim prostriedkom na krv s ďalším účinkom, ktorý zvyšuje metabolizmus a zároveň obmedzuje vašu chuť k jedlu.

Ako si pripraviť varený citrónový elixír

Vezmite štyri bio citróny, približne 3 palce očisteného koreňa zázvoru a 4 strúčiky očisteného cesnaku. Všetky ingrediencie umyte a nakrájajte citrón na 4 kolieska. Potom vezmite ingrediencie a vložte ich do mixéra alebo kuchynského robota a mixujte, kým z nich nevznikne pasta. Pamätajte, že citróny nelúpete. Šupka je bohatým zdrojom elektrolytov a vitamínu C.

Citrónový elixír

Teraz vezmite pastu a vložte ju do veľkého hrnca s 2 litrami filtrovanej vody. Toto neustále miešajte, kým ho neprivediete k varu a potom nechajte prirodzene vychladnúť, kým nemá izbovú teplotu

Ako používať elixír

Pite z toho 16 uncí ráno, keď máte úplne prázdny žalúdok. Jedzte pravidelné zdravé raňajky a potom si dajte ďalších 16 uncí pred jedlom po celý deň. Pretože sa jedná o úplne prírodnú liečbu, príliš veľa nehrozí. Ak sa vám zdá vaša chuť príliš silná, stačí na doladenie pridať trochu medu.

Čo očakávať

Počas niekoľkých dní sa budete cítiť zvnútra znateľne „čistejšie“ a tiež ľahšie na váhe. Môžete tiež zaznamenať zlepšenie vylučovania čriev a celkový pocit, že máte viac energie. Po niekoľkých týždňoch zaznamenáte výrazné zníženie celkovej bolesti, keď sa reakcia tela na zápal vráti do normálu.

Zostaňte s týmto programom a akonáhle pocítite požadované účinky, obmedzte ich na 1 – 2 poháre denne. Konzumujte trochu viac, ak máte pocit, že prichádza zima. Neustále majte poruke tento silný nápoj a užívajte si výhody nekonečnej čistej energie.

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>