Karbonátky pečené v rúre, teraz oveľa zaujímavejšie. Rozhodne, by ste ich mali vyskúšať

Karbonátky pečené v rúre, teraz oveľa zaujímavejšie. A problémy s nimi sú menej ako obyčajné, vyprážané v oleji. Okrem toho je to úplne diétne jedlo!

Ponúkam vašu pozornosť na túto verziu. S vajcom vo vnútri! Podľa môjho názoru je táto myšlienka hodná. Sú šťavnaté, vyzerajú pozoruhodne nádherné.

Pečené karbonátky s vajíčkom

ZLOŽKY

 • 250 g mletého mäsa
 • 1 cibuľa
 • 1 plátok bieleho chleba alebo hrniec
 • 4 vajcia
 • 1 polievková lyžica rastlinného oleja
 • čierne korenie, soľ na chuť
 • čerstvá petržlenová vňať

PRÍPRAVA

 1. Jemne nakrájajte cibuľu a smažte ju v rastlinnom oleji.
 2. Do misy vložte mleté ​​mäso, 1 vajce, praženú cibuľu, namočený chlieb, soľ a korenie vo vode. Dobre zmiešajte hmotu. Musím smažiť cibuľu? Nie, je to záležitosť vkusu a preferencií hostesky. Hovorí sa, že so surovou cibuľou sú kotlety oveľa šťavnejšie. Úplne súhlasím s týmto vyhlásením!
 3. Vytvorte kotlety z pripravenej výplne a položte ich na pergamen.
 4. V mletom mäse spravtete malé drážky a jemne nalejte do nich vajcia. Posypte vajcia nasekanou petržlenovou vňaťou, soľou a korením.Pečieme kotlety v predhriatej rúre na 200 stupňov. Koľko pečieme v peci? Iba 25 minút.
 5. Ak sa vám nepáči tekutý žĺtok, môžete držať šálky v rúre trochu dlhšie. Ukazuje sa veľmi chutné jedlo! Dokonca rafinované.

Môžete posypať vajcia na vrchol tvrdým syrom, doplniť jedlo s vašim obľúbeným korením. Milujem kombináciu vajec a bazalky, tak pridám sušené bazalky. Milujem tento recept, takže ho používam pomerne často! Ak zdieľate svoje nadšenie, uistite sa, že máte na svojej stránke pokyny na varenie týchto výnimočne šťavnatých kotliet v rúre. Bon appetit!

ZDROJ:takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>