Jedzte na večeru 3 dni za sebou tento šalát! Budete prekvapení, čo vyjde z vášho tela

Príčinu, že nemôžete schudnúť možno nájsť v zažívacom systéme. Problémy s trávením, ako je lenivosť, porucha trávenia, zápcha atď. sú považované za hlavných vinníkov neúspešnej straty hmotnosti, pretože narúšajú správne odstránenie toxínov z tela.

Za normálnych podmienok sa vyprázdni črievo hodinu alebo dve hodiny po jedle alebo raz alebo dvakrát denne. Ak sa pohyby čriev prejavia viac ako za 24 hodín alebo viac, môže to byť dôsledok užívania niektorých liekov, dehydratácie, nedostatku vlákien a zlých baktérií v črevnej flóre. Chronická zápcha je stav charakterizovaný neschopnosťou tela vyprázdniť črevo, v dôsledku čoho dochádza k stuhnutiu výkalov. Rozrušený žalúdok alebo dyspepsia je stav, v ktorom ľudia pocítia bolesť a nepríjemné pocity v žalúdku kvôli obtiažnosti trávenia potravy. Môže to byť dôsledok určitých liekov, refluxu kyseliny, peptických vredov, anomálií žlčovodov atď. Preto udržiavanie zdravia gastrointestinálneho systému je rozhodujúce pre úspešný proces hubenia.

Na tento účel sme pripravili šalátový recept na detoxikáciu, ktorý odstráni fekálny tuk z čreva, odstraňuje toxíny z tela, zásobuje telo vláknom a vyrovnáva pH.

Budete potrebovať:

  • kapusta
  • červená repa
  • mrkva
  • citrónová šťava
  • olivový olej korenie (voliteľné)

Príprava:

Nastrúhajte 1/3 kapusty, repy a mrkvy a potom ich premiešajte. Ak chcete, môžete pridať korenia podľa vlastného výberu a potom posypte trochu citrónovej šťavy a olivového oleja.

Užite si to!

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>