Jednoduchý spôsob, ako zmierniť bolesť zubov za pár sekúnd: a to nežartujem, naozaj za pár sekúnd pocítite obrovskú úľavu

Bolesť zubov je niečo, čo všetci poznáme. Bolesť môže byť nesnesiteľná a ovplyvňuje náš každodenný život, ale väčšinou ovplyvňuje našu výživu. Nemôžeme jesť, keď máme bolesť zubov. Mali by ste mať správnu zubnú hygienu, aby ste mali zdravé zuby, ale aj napriek tomu môžete prežívať bolesť. Našťastie, preto sme tu dnes. Predložíme vám prirodzený recept, ktorý vám pomôže proti tomuto typu bolesti a bude preč v pribehu niekoľkých sekúnd.

Často musíte navštíviť svojho lekára, keď cítite takúto bolesť, ale niekedy sa môže objaviť bolesť zubov uprostred noci alebo počas pracovného voľna. 

Tento prírodný prostriedok účinkuje veľmi rýchlo. Potrebujete iba 2 prísady!

zloženie:

  • klinček rozmrvený na prášok- pol lyžičky
  • kokosový olej- množstvo podľa potreby

Postup:

Stačí, ak zmiešate polovicu čajovej lyžičky ingrediencií, až kým nezískate pastu. Aplikujte túto pastu až trikrát denne na bolestivú oblasť okolo zubov a ďasien. Čoskoro budete pociťovať veľkú úľavu!

ZDROJ:newdailyrecipes.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>