JEDNA zložka je schopná ukončiť vašu bolesť, infekcie, alergie, ekzémy a iné

V dnešnom svete je všetko veľmi zaneprázdnené a choroby ako depresia prevzali ľudstvo, všetko preto, že stres nášho každodenného života preberá naše telá, takže sa nemôžeme úplne uvoľniť.

Okrem toho sa veľa hovorí aj o úzkosti zo všetkého, je to preto, že v ruke chceme všetko veľmi rýchlo, takže nakoniec vyvinieme ďalšie choroby, napríklad panický syndróm.

To všetko môže tiež spôsobiť niektoré telesné choroby, ako je cukrovka, opuch a bolesť všeobecne, pretože naše telo nie je v poriadku, začnú sa objavovať zlé veci a nevieme, ako ich správne liečiť.

Takže pomocou niekoľkých štúdií sa zistilo, že chlorid horečnatý dokáže vyliečiť veľa chorôb, bolesti a dokonca aj tieto problémy úzkosti a depresie prirodzeným spôsobom, dnes o nich budeme hovoriť trochu a ako sa dá použiť.

Dávka chloridu horečnatého má mnoho vlastností, medzi inými:

  • Eliminuje stres

  • Horčík môže pomôcť vašim svalom relaxovať a podľa vykonaných štúdií zvýšením hladiny horčíka je úroveň stresu znížená a sťažuje stresovým hormónom usadiť sa v tele, alebo to znamená, že okrem liečby stresu jej tiež zabraňuje.
  • Protizápalové pôsobenie

  • Zápal tela sa môže vyskytnúť nielen fyzicky, ale aj psychicky, to znamená, že úroveň úzkosti sa zvýši a môže spôsobiť depresiu alebo panický syndróm a dokonca aj zvýšené riziko samovraždy. Štúdie naznačili, že v týchto prípadoch môže tento zápal tiež zvýšiť nízka hladina horčíka.
  • Redukcia bolesti

  • To isté platí pre fyzickú bolesť, pretože chlorid horečnatý  má schopnosť zvýšiť inhibíciu niektorých hormónov, ktoré spôsobujú bolesť, opuchy a podobne.
  • Zníženie hladiny cukru v krvi

  • Zdroje horčíka sú skvelé pre ľudí s cukrovkou, má schopnosť znižovať hladinu cukru v krvi, čo pomáha pri kontrole cukrovky. Samozrejme, s pomocou liekov a správnej výživy.

Dávkovanie

Sáčok, ktorý sa predáva v lekárni ako chlorid horečnatý PA, obsahuje 33 gramov, pridáva sa do litra vody, do sklenenej fľaše, uchováva sa v chladničke a denne sa podá šálka, to stačí.

Okrem týchto horčíkov má mnoho ďalších vlastností, ktoré môžu byť použité v prospech ľudí, takže môžeme konštatovať, že užívanie chloridu horečnatého  je veľmi dôležité pre telesné aj duševné zdravie.

Existuje niekoľko spôsobov, ako získať horčík, napríklad v potravinách, ako sú mandle, celozrnný chlieb, kešu oriešky a arašidy, alebo dokonca v určitých vodách (magnézska voda), ktoré sa nachádzajú napríklad vo vodnom okruhu v Minase. všeobecne. Voda je špecifická minerálna voda, ktorá pochádza z prírodného zdroja minerálov.

Môžeme však použiť aj klasickú formu kapsúl alebo prášku horčíka, ale vždy je dôležité navštíviť lekára, aby zistil, či môžete užívať chlorid horečnatý, koľko máte a ako často, takže budete robiť všetko jedným spôsobom zdravé pre vaše zdravie.

ZDROJ:simplesmentefeminino.com.br

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>