JEDEN POHÁR TOHTO NÁPOJA A ZASPÍTE ZA MENEJ AKO MINÚTU!

Prestaňte sa otravovať tabletkami – tu je recept na prírodnú tabletku na spanie.

Ak trpíte nespavosťou, mali by ste vyskušať túto zmes mlieka a medu. Toto je najlepší starodávny liek na spánok – stačí vypiť jeden pohár pred spaním a zaspíte ako dieťa.

Med a mlieko sa tradične používajú ako lieky na nespavosť. Samostatne sú dosť účinné, ale účinok sa zvýši, iba keď sa skombinujú.

Med je jednou z mála sladkých potravín, ktorá spôsobuje kontrolované zvyšovanie množstva inzulínu v krvi, čo zase podporuje produkciu hormónu tryptofán, ktorý sa potom uvoľňuje do mozgu.

Tryptofán sa zvyčajne mení na serotonín, ktorý navodzuje pocit relaxácie. Okrem toho sa serotonín zvyčajne mení na melatonín, vysoko spracovanú tabletku na spanie. Pomocou týchto dosť spletitých chemických ciest bojuje med a mlieko s nespavosťou!

Takto môžete pripraviť tento čarovný elixír :

RECEPT

Zloženie:

  • 180 ml mlieka
  • 1 kvapka vanilkového extraktu
  • 1 lyžička medu

Príprava:

  1. V malom hrnci zohrejte mlieko, kým nie je teplé, ale neprivádzajte ho do varu.
  2. Stiahneme z ohňa a nalejeme do pohára. Pridajte vanilku a med.
  3. Poriadne premiešajte a pred spaním pomaly konzumujte.

Poznámka:

Pre tých, ktorí nestrávia laktózu, musíte postupovať podľa receptu rovnakým spôsobom, aký je popísaný vyššie, len nahradiť mlieko laktózou za akýkoľvek z jeho analógov: sójové, ryžové alebo mandľové mlieko.

Príjemné sny!

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>