Je to vážnejšie, než sa zdá: Toto dokáže narobiť zápcha s vaším telom, narobí hotové peklo

Zápcha môže byť neuveriteľne bolestivá. Avšak môže si vyžiadať veľkú daň aj na vašom tele. Našťastie existuje 100% prírodný vyriešenie zápchy.

Veľké farmaceutické firmy nechcú, aby ste vedeli, že niektoré umelé lieky proti zápche výrazne znižujú účinnosť vašich čriev.

 

V dôsledku toho niektorí ľudia udávajú, že aj keď užijú tieto lieky, nemôžu ísť na toaletu. Dobrou správou je, že zápchu môžete vyriešiť jednoducho.

Predtým sa však pozrime na to, čo môže zápcha spôsobiť vášmu telu.

Problémy, ktoré vám spôsobí zápcha

1. Zápach z úst

Po prvé, zápcha môže spôsobovať zápach z úst (halitóza). Bohužiaľ ľudia, ktorí trpia týmto problémom, si nie vždy uvedomujú, že majú problém.

Ľuďom sa nepáči, aby na ne ukazovali, keď im smrdí z úst. Z tohto dôvodu sa často nezúčastňujú spoločenských akcií alebo pracovných príležitostí.

Zápcha môže spôsobovať zápach z úst, pretože je v tele nahromadený toxický odpad a plyny v tele stúpajú nahor až do ústnej dutiny.

2. Problémy s konečníkom, infekcie

Keď výkaly zostávajú dlhšie v črevách, voda sa spätne vstrebáva. Výsledkom toho je tvrdá a suchá stolica.

Niektorí ľudia, ktorí trpia zápchou, tvrdí, že posúvanie stolice črevom je pre nich veľmi bolestivé a môže trvať aj niekoľko hodín. V dôsledku toho je konečník roztiahnutý.

Môže to viesť k vzniku rektálneho prolapsu, čo je stav, kedy môže dôjsť k strate čreva alebo k poklesu konečníka pri cvičení alebo chôdzi. Týmto ochorením trpia väčšinou deti, ktoré nosia plienky. Okrem toho sú náchylnejší na infekcie.

3. Zvýšenie toxínov

Koža je najväčším orgánom ľudského tela a odráža celkový zdravotný stav človeka. Zápcha väčšinou zvyšuje obsah toxínov v tele. V dôsledku toho sa koža musí snažiť, aby ich odstránila.

Môže to spôsobovať akné, sfarbenie pokožky atď. Preto, ak je vaša pokožka zlá, nekupujte drahé kozmetické výrobky. Pozrite sa na to, aká je vaša strava a či trpíte zápchou.

Koža odráža vnútorné zdravie človeka.

4. Rakovina hrubého čreva

Zápcha môže spôsobovať rakovinu hrubého čreva. Hrubé črevo je skonštruované tak, aby dokázalo udržať pár kíl stolice.

Predstavte si plastový sáčok. Ak je preťažený ťažkými predmetmi, trhá sa. Základnou funkciou hrubého čreva je presun stolice.

Ak človek trpí zápchou, má v tele nahromadené výkaly. Zaťažuje to vnútorné membránu a môže spôsobovať trhliny a vnútorné infekcie. Tieto prípady si vyžadujú invazívnu chirurgiu.

5. Strata zdravých baktérií

Črevá obsahujú flóru (zdravé baktérie), ktoré pomáhajú udržiavať imunitu a tvorbu vitamínov. Zápcha znižuje koncentráciu flóry, čím je viac náchylná k infekciám a vzniku ochorenia. Okrem toho tieto baktérie pomáhajú udržiavať vašu stolicu mäkkú.

S pribúdajúcim vekom sa zvyšuje riziko zápchy. Naviac je viac pravdepodobné, že bude mať vážnejší dopad na celkové zdravie. Je to preto, že telo nie je dostatočne pružné.

Zápcha môže mať veľký vplyv na kvalitu života. Najmä ak prichádza spolu s jedným z vyššie uvedených problémov. Našťastie existuje prírodný liek na zápchu. Ľudia tak už nebudú musieť trpieť zhoršujúcom sa zdravím.

Čo môžete urobiť

Väčšina liekov proti zápche je preplnená chemickými látkami, ktoré môžu poškodiť telo a zápchu ešte viac zhoršovať. Dokonca aj taký liek, akým je Metamucil, obsahuje látky, ktoré by nemal nikto konzumovať. Je to napríklad aspartam.

Zmeňte svoj jedálniček! Konzumujte veľa čerstvej zeleniny a ovocia a vyhnite sa čo najviac spracovaným potravinám. Konzumácia stuhnutých tukov (vareného mäsa) nepomôže vašej zápche a tráviacemu ústrojenstvu, a preto je obmedzte čo najviac.

Na trhu existuje mnoho skvelých produktov, ktoré vám pomôžu vyliečiť zápchu, kým budete tráviť čas uvažovaním o zmene vášho stravovania.

Čaga z Araratu je príkladom prírodného doplnku, ktorý je účinný pri zápche a obnovuje črevnú mikroflóru. Obsahuje len jednu prírodnú zložku a tou je drevokazná huba Čaga pochádzajúce z oblasti Araratu.

Tieto prírodné typy doplnkov predstavujú úžasný spôsob, ako rýchlo pocítite úľavu, zatiaľ čo budete premýšľať nad zmenou vášho jedálnička a životného štýlu, aby sa vám zlepšilo trávenie a stravovacie návyky.

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>