Je to skutočný prielom v medicíne, alebo len obyčajná náhoda? Žene sa podarilo rakovinu prsníka vyliečiť čajom unikátneho zloženia. Teraz ho odporúča ženám po celom svete

Rakovina sa evyhýba asi nikomu, ani mladým, ani starým, ani ženám, ani mužom, je veľký strašiak pre každého z nás. A čo viac, niekedy sú dokonca postihnuté už aj úplne malé deti. Rakovina je novodobý mor, ktorý sa zákerne šíri a len ťažko sa proti nemu bojuje. Vedci aj lekári neúnavne pracujú na liekoch a možnostiach liečby, ale zatiaľ sa musíme zmieriť s tým, že pred rakovinou nie je nikto stopercentne chránený. O to viac by sme mali dbať na prevenciu a zdravý životný štýl, ktorý môže urobiť aspoň nejaký pozitívny vplyv.

Medzi najčastejšie prípady rakoviny u žien patrí bezpochyby rakovina prsníka. Jedná sa o dobre popísané ochorenie, o ktorom sa často hovorí a často sa tiež vyzýva k prevencii. Lenže mnoho žien pravidelné prehliadky zanedbáva, snáď možno aj zo strachu, že sa niečo nájde a ony budú musieť podstúpiť náročnú liečbu. Lenže v mnohých prípadoch je potom už jednoducho neskoro. Rakovina prsníka postupuje rýchlo a rad žien prichádza k lekárovi až keď už nie je ako pomôcť.

príznaky:

Medzi typické príznaky rakoviny prsníka patrí hrčky v prsnom tkanive, ktoré sú hmatateľné. Objavuje sa typicky vo vyššom veku, ale nie je to pravidlo. Stále častejšie rakovinou prsníka trpia aj mladé ženy okolo dvadsiatich rokov, čo je veľmi alarmujúce stav. Niekedy sa s rakovinou prsníka spája aj konzumácia niektorých potravín, ktoré stimulujú produkciu estrogénu ako je napríklad sója. O sóji si mnoho ľudí myslí, že je to veľmi zdraviu prospešná potravina, ale opak je pravdou. Medzi ďalšie rizikové správanie patrí:

  • Používanie antiperspirantov
  • Používanie niektorých telových krémov a mliek
  • Používanie niektorých parfumov

liečba:

Medzi obvyklé spôsoby liečby patrí samozrejme chemoterapie a potom tiež chirurgické odstránenie prsníka. Lenže nie vždy má táto metóda úspech. Podľa mnohých ale existuje účinný prírodný liek, ktorý dokáže s rakovinou prsníka bojovať rovnako dobre, ak nie lepšie ako chemoterapia. O čo ide?

Čaj proti rakovine

Podľa alternatívnej medicíny dokáže proti rakovine bojovať obyčajný čaj. Má totiž špecifické zloženie kombinujúce rôzne účinné látky, a dohromady tak vzniká liečivý kokteil enzýmov, ktorý dokáže bojovať proti rakovinovému bujneniu. Ako postupovať?

  • Budete potrebovať 15 g čerstvéj ďateliny lúčnej. Ten nazbierate kdekoľvek na lúke, ale dajte pozor, aby nebol znečistený výkalmi alebo inými chemikáliami.
  • Ďalej si pripravte 5 g čerstvej ľubovníka a pár listov maliníka.
  • Bylinkovú zmes zalejte 3-4 dcl vriacej vody a nechajte v zakrytej nádobe lúhovať po dobu asi 10 minút.
  • Čaj potom sceďte a nechajte pred konzumáciou mierne vychladnúť.

Každý deň potom pite 3-4 dcl čaju po dobu 14 dní. Táto kúra by mala rakovinové bujnenie zastaviť a postaviť vás znovu na nohy. V žiadnom prípade ale nevynechávajte konvenčnú liečbu. Berte odporúčané a predpísané lieky, chodievajte na liečebné terapie a ožarovanie. Každá rakovina je iná a tiež každý organizmus reaguje na liečbu inak. Je úplne nutné vyskúšať všetky dostupné prostriedky.

Na konvenčnú liečbu určite nie je dobré zanevrieť. Najmä v pokročilejších fázach ochorenia môže byť už jedinou nádejou. Doplnková bylinná liečba je však užitočným pomocníkom. Pomáha vám totiž tiež cítiť sa lepšie a zmierňovať dopad aplikácia liekov. Tie majú vždy vedľajšie účinky, ale tento čaj je dokáže eliminovať.

Čaj možno užívať aj ako prevenciu. Chráni bunky prsného tkaniva pred útokom rakovinových buniek a podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Dodáva telu potreté enzýmy a vitamíny. Ako prevenciu je vhodné užívať čaj raz do týždňa. Ak sa vo vašej anamnéze vyskytuje rakovinové ochorenie prsníka, nezabúdajte tiež na pravidelnú prevenciu u lekára a samovyšetrenie doma. To je najúčinnejšia ochrana a spôsob, akým zvyšujete svoje šance na zdravý a pokojný život.

 ZDROJ:kobieceinspiracie.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>