Hliníková fólia – jedinečný terapeutický nástroj pre zdravie a krásu, vyskúšajte a neoľutujete

Áno, fólia je inteligentný nástroj! V skutočnosti prekvapí výsledkami nielen vás, ale aj vášho lekára! Ale prvé veci najprv …

Hliníková fólia nie je len nejaký druh obalu na skladovanie čokolády v obchode, mäsa alebo klobás – v chladničke je to tiež skutočne hodnotný materiál, ktorého jedinečnosť vie len málo ľudí. Bohužiaľ. A mimochodom bola použité v medicíne v starovekej Číne. Fólia bola aplikovaná na biologicky aktívne body, ktoré sú zodpovedné za prácu chorých ľudských orgánov.

 Poznáte bolesť kĺbov? Pomocou potravinovej fólie sa ho zbavíte. Faktom je, že má odrazové vlastnosti. To je v nich – liečivý účinok!

Mimochodom, si myslíte, že táto metóda je príliš lacná a nezvyčajná a možno ju pochybujem … Je to márne. Vyskúšajte to a ukážu sa výsledky veľmi rýchlo!

Autorstvo metódy patrí psychoterapeutovi Wilhelmovi Reichovi. Uisťuje, že fólia dokáže vyliečiť prechladnutie, radikulitídu, cervikálnu osteochondrózu a dokonca aj dnu!

Fólia pripojená k boľavému miestu začína odrážať bioprysy do energetického poludníka, z ktorého vychádza. Má priaznivý účinok na chorobný orgán spojený s poludníkom. V dôsledku toho zmizne bolesť.

Ak chcete zaobchádzať s hliníkovou fóliou, je to nielen lacné, ale je tiež celkom jednoduché. Stačí, aby ste zbalili boľavé miesto, napríklad kosti na nohách. Zafixujte všetko obväzom. Pamätajte, že fólia by mala byť aplikovaná na boľavé miesto s lesklou stranou!

Nástroj bude veľmi užitočný nielen pre tých, ktorí mali predtým neustálu bolesť, ale aj pre tých, ktorí majú epizodické (ako sa naozaj mení počasie).

Zázračná technika už pomohla veľmi veľa ľuďom. Vyskúšajte sami na sebe, ak je to potrebné, alebo ju zdieľajte so svojimi blízkymi!

ZDROJ:vk.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>