Hlavná sestra skolabovala rovno pred kamerami po zaočkovaní vakcínou Pfizer, novinári rýchlo prerušili priamy prenos

Vrchná zdravotná sestra Tiffany Dover bola požiadaná vedením nemocnica na žiadosť farmaceutickej spoločnosti Pfizer, aby oznámila verejnosti svoje pocity po podstúpení vakcinácie a vyvrátila všetky dezinformácie, ktoré sa šíria nielen na amerických sociálnych sieťach, ale aj medzi zdravotníckym personálom.

O tom sa mohli vo štvrtok presvedčiť diváci americkej lokálne televízie v Tennessee, ktorí sledovali tlačovú konferenciu v nemocnici CHI Memorial v meste Chattanooga [ 2 ]. 

Na snímke hlavná zdravotná sestra Tiffany Dover

Zdravotná sestra Tiffany Doverová sa nechala nahovoriť, aby vystúpila pred kamerami lokálnej televíznej stanice počas tlačovej konferencie, ktorú zvolalo vedenie nemocnice. Podľa pripraveného scenára mala divákov informovať, že sa cíti po zaočkovaní veľmi dobre, čo malo byť reklamou pre produkt farmaceutickej firmy Pfizer. PR akcia však skončila fiaskom. Pôvodným zámerom vedenia nemocnice bolo odvysielať pozitívne dojmy zdravotnej sestry z očkovania vakcínou Pfizer a vyvrátiť tak dezinformácie o vedľajších účinkoch americkej vakcíny

Zdravotná sestra síce stihla zodpovedať zopár úvodných otázok a tlmočiť nadšenie personálu nemocnice z toho, že budú zaočkovaní, no po pár sekundách sa začala ospravedlňovať, že sa jej točí hlava a po pokuse vstať sa priamo pred kamerami zrútila tak, že ju museli ratovať prítomní lekári.

Médiá a CDC okamžite v panike uisťujú, že kolaps sestry len 17 minút po vakcinácii nemá s vakcínou nič spoločné

Americká CDC tiež poponáhľala v panike na pomoc a uviedla vyhlásenie, že reakcia organizmu v podobe omdletie nie sú výnimočné v prípade vakcináciou, a že to býva spôsobené úzkosťou, prípadne bolesťou. Toto vysvetlenie je natoľko nedôveryhodné, že okamžite sa v komentároch amerických médií objavujú sarkazmu, že keď človeka bolí zub, zosunie sa k zemi. Vysvetlenie CDC aj americkej lokálne televízie je zjavný damage control, pretože tento prúser spôsobí Pfizeru obrovské marketingové problémy. Náhly kolaps a závrat sa rozhodne neobjavujú pri očkovaní, to je fenomén postihujúce ľudí pri opačného procesu, pri krvných odberoch, kedy dôjde v tele k poklesu krvného tlaku.

Keby vrchná sestra využila možnosť očkovania na odpočívadle na diaľnici, teraz by bola mŕtva po dopravnej nehode a spolu s ňou možno aj ďalší ľudia

V Amerike je totiž bežné, že ľudia sa očkujú priamo z áut v tzv. Drive-In kioskoch na odpočívadlách diaľnic. Človek dostane vakcínu, zaplatí, zošliapne plyn a ide ďalej. Po 17 minútach si predstavte, čo by sa stalo, keby táto vrchná sestra sa nenechala očkovať v nemocnici, ale práve v aute niekde v kiosku na diaľnici. Akonáhle by skolabovala za volantom, viete si predstaviť, že by mohla na diaľnici v plnej rýchlosti zabiť seba i ďalších účastníkov cestnej premávky. Je už úplne jasné, prečo farmaceutické firmy si vymohli voľnosti pre (Indemnity) v USA a v Európe, pretože ako sa ukazuje, vakcína Pfizer má široké pole netušených vedľajších účinkov a prejavov.

Informáciu o incidente potvrdil americký denník Washington Times, záznam kolapsu vrchnej zdravotnej sestry zachytila televízna stanica WTVC-9, ktorá je súčasťou americkej televíznej siete spoločnosti ABC. Väčšina amerických médií incident bagatelizujú, respektíve ho úplne zamlčiavajú.

Aj stanica WTVC-9 dodatočne uistila svojich divákov, že mdloby zdravotnej sestry v žiadnom prípade nemajú s vakcínou firmy Pfizer samozrejme nič spoločné. Problém mal byť na strane hlavnej sestry, ktorá vraj často trpí bolesťami hlavy a jej organizmus má sklon omdlievaniu a k strate vedomia. Samotná sestra neskôr uviedla, že stratila pojem o čase, o priestore, čo sú typické príznaky straty vedomia v dôsledku deficitu kyslíku v mozgu, prípadne otravy.

zdroj: washingtontimes.com

 

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>