Granátové jablko pomôže zbaviť sa kíl navyše, celulitída sa roztopí ako sneh a to nie je všetko čoho je schopné

Existujú rôzne dôkazy o prospešných vlastnostiach granátového jablka … Niet divu, že toto ovocie sa nazýva kráľovské. A to všetko kvôli malej šálke vo forme koruny, ktorá je prítomná na jej vrchole.

Lekári predpisujú zdravú šťavu z granátového jablka svojim pacientom, ktorí trpia anémiou, vysokým krvným tlakom a problémami s gastrointestinálnym traktom. Dnes budeme hovoriť o vlastnostiach granátového jablka, ktoré nie sú každému známe. Dúfame, že naše rady budú pre vás užitočné.

Na čo je užitočný granát

Podporuje rýchle chudnutie

Lekári tvrdia, že čerstvo vylisovaná šťava z granátových jabĺk prispieva k chudnutiu. Na tento účel sa zriedi vodou v pomere 1: 1. Je potrebné konzumovať takú zmes 200 gramov pol hodiny pred jedlom. Mimoriadne účinná pri chudnutí je kaša z granátových jabĺk a olivového oleja, aby ste mohli rozomlieť zrná 1 stredného granátového jablka pomocou mixéra. Potom pridajte 2 polievkové lyžice olivového oleja a zmes premiešajte. Nástroj by sa mal užiť 1 polievková lyžica 2 krát denne pred jedlom. Priebeh využívania- 1 mesiac.

Účinný prostriedok na starostlivosť o pleť

Šťava z granátového jablka dokonale tónuje a vyživuje pokožku tváre. K tomu musíte pripraviť prirodzenú masku 100 g kefíru, 2 lyžičky medu a 3 polievkové lyžice rozdrvených semien granátového jablka.

Všetky zložky sa musia zmiešať, aplikovať na tvár a nechať pôsobiť 20 minút. Tento postup by sa mal vykonávať každých 7 dní.

Posilňuje kardiovaskulárny systém

Šťava z granátových jabĺk je mimoriadne bohatá na draslík, ktorý je nevyhnutný pre normálne fungovanie kardiovaskulárneho systému. Antioxidanty v nápoji bránia procesu, ako je ukladanie lipidových usadenín na krvných cievach. Pre prevenciu kardiovaskulárnych ochorení je potrebné používať šťavu počas 2-3 mesiacov, 0,5 šálky 3 krát denne, pol hodiny pred jedlom.

Dúfame, že budete počúvať naše rady a dopĺňať svoju diétu takýmto užitočným produktom ako granátové jablko.

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>