Gaštan vám pomôže omladnúť. Ak patríte k tým, ktorí neveria jeho účinkom, tak sa skúste presvedčiť na vlastnej koži

Zaujímalo by vás, ako môžete použiť gaštany? Pripravte si gaštanový kúpeľ, ktorý pomôže vašej kráse. Jedná sa o veľmi jednoduchú liečbu a v zásade zadarmo, pretože kaštany si každý môže zbierať zadarmo, keď sú popadané ceste alebo lúke.

Gaštnový kúpeľ

Gaštanový kúpeľ spevňuje pokožku a zlepšuje jej vzhľad. Zpevnenie však zabraňuje celulitíde a môže ju znížiť. O to viac preto, že tento kúpeľ zlepšuje krvný obeh pokožky a súčasne utesňuje kapiláry a obnovuje jej pružnosť a zabraňuje tvorbe kŕčových žíl a pavúkov. Nemyslím, že by ste sa už viac museli dať presvedčiť.

prísady:

  • 400 g gaštanov
  • 0,5 1 vody

Umiestnite gaštany do hrnca a nalejte vodu, potom ich priveďte k varu a varíme na nízkej teplote 10 minút. Po tejto dobe odstráňte gaštany z vody, teraz pokožka zmizne bez akýchkoľvek problémov. Odložte ju a vráťte gaštan späť do vody a potom nechajte jednu hodinu. Teraz môžete túto vodu pridať do kúpeľa. Pamätajte, že kúpeľ by mal trvať najmenej 20 minút.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>