Farmaceuti sú v šoku: tento recept na domáci krém, vygumuje všetky vrásky a pupienky v priebehu pár dní

Akné je niečo, s čím väčšina ľudí v súčasnosti zápasí a zúfalo sa ich chce zbaviť. Na trhu je veľa výrobkov, ale bohužiaľ sú plné škodlivých a chemických látok a tiež veľmi drahé. Niekedy ani nepomáhajú a človek, ktorý ich používa, sa môže len cítiť horšie. To je dôvod, prečo sme v tomto článku sa rozhodli prezentovať špeciálny domáci krém, ktorý vám pomôže odstrániť všetky pupienky a vrásky na tvári a krku, ako keby ste použili gumu!

Tu je recept!

Zloženie :

  • 1 čajová lyžička citrónovej šťavy
  • 1 čajová lyžička medu
  • 1 čajová lyžička muškátového orieška
  • 1 čajová lyžička škoricového prášku

Príprava a aplikácia:

Vložte všetky ingrediencie do misy a dobre premiešajte. Potom, čo dostanete silnú textúru, naneste ju na tvár a nechajte ju pôsobiť 10 minút. Nepoužívajte okolo očí a úst! Môžete cítiť brnenie alebo pálenie, ale nebojte sa! To je znak, že krém funguje dobre! Pocit zmizne veľmi rýchlo! Tieto zložky sú skvelé na upokojenie pokožky a na zmiernenie sčervenania!

Takže ak máte pupienky alebo vrásky, vyskúšajte teraz tento krém! Výsledky vás príjemne prekvapia a budete naozaj šokovaní!

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>