Fantastický koktail, ktorý nedovolí vašim kĺbom zostrnúť, navyše je veľmi výživný a má vynikajúcu chuť

Ach tie naše kĺby, čo raz častejšie sa na ne sťažujeme. Deň čo deň, sú vystavené enormným zaťaženiam. Je prirodzené, že s vekom, sa kolenné šľachy a väzy stávajú menej flexibilné a menej mobilné a bolia pri chôdzi.

V dôsledku rôznych negatívnych faktorov, predovšetkým nezdravá strava, nízka produkcia synoviálnej tekutiny (maziva) v kĺboch, chrupavka trpí a to je priama cesta k artróze.

Ako posilniť kĺby

Ovsený nápoj, ktorý ponúkame je užitočný pre každého, kto trpí problémami kĺbov. Tent liek zvyšuje produkciu maziva v kĺboch, zvyšuje jeho množstvo, zlepšuje elasticitu väzov v kĺboch, čo značne ovplyvňuje pohyblivosť a aktivitu.

Okrem toho, tento koktail je veľmi výživný a má vynikajúcu chuť.

Zloženie:

  •  250 ml vody
  • 50 g ovsených vločiek
  • 100 ml pomarančového džúsu
  • 1 polievková lyžica nasekaných orechov
  • 1 polievková lyžica medu
  • škorica pre chuť

Postup:

Uvarte vodu a pripravte ovsenú kašu. A keď sa ochladí, zmiešajte pomarančový džús so škoricou, medom a orechmi a všetko zmixujte.

Koktejl je bohatý na látky, ktoré prispievajú k normalizácie v tele a je zodpovedný za produkciu synoviálnej tekutiny . Už po 2 týždňoch si všimnete zmeny: budete sa pohybovať oveľa jednoduchšie, a toto jedlo bude mať na vás pozitívny vplyv!

ZDROJ:TAKPROSTO.CC

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>