Fantastické zemiakové rolky s hubami, jedlo ktoré budete musieť robiť určite častejšie

Tí, ktorí nikdy nevarili rolku, môže sa zdať, že toto jedlo je neskutočný kulinársky zážitok. V skutočnosti je všetko veľmi jednoduché, ale nakoniec sa ukázalo, že to je jedlo z bežných výrobkov. Je to lahodné teplé občerstvenie?

Role zemiakové s hubami

Huby, mrkva, cibuľa – kombinácia produktov v náplni sú jasným favoritom. Pridajte kúsky vyprážaného kurčaťa, bude ešte viac uspokojujúce. Vaše deti ich určite ocenia!

prísady:

  • soľ podľa chuti

príprava

Zemiaky varíme v osolenej vode, vypustíme z kvapaliny. Pripravíme zemiaky do pyré, pridáme múku a škrob, premiešajte a nechajte ochladiť.Cibuľu nakrájame na kocky, mrkvu nastrúhame na väčšom strúhadle. Podusíme zeleninu po dobu 3 minút. Pridáme k cibuli mrkvu nakrájané hríby, dáme soľ, korenie podľa chuti a varíme na miernom ohni, kým budú uvarené huby.

Dáme zemiakovú zmes na pergamenom lemovaný plech. Pečieme 15-20 minút pri teplote 200 stupňov.

Na upečené zemiaky dáme hubovú plnku. Zrólujeme pomocou papiera. Povrch potrieme s rastlinným olejom a odoslať do rúry po dobu ďalších 15 minút.

Ak chcete získať chutný pokrm upečený do zlatista, pred pečením rolku môžete namazať rozšľahaným vajcom, ale to nie je v recepte, samozrejme. Pripravte a dajte dobrú náladu okolo seba, a nezabudnite sa podeliť o svoj recept so svojimi priateľmi!
ZDROJ:SOVKUSOM.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>