Fajčíte? Zbavte sa toxínov iba za 3 dni týmto kokteilom

Nemusíte hovoriť o následkoch fajčenia. Naše telo je plné toxínov, ktoré majú často veľmi nepríjemné následky pre naše telo. Existuje však veľmi jednoduché ošetrenie, ktoré vám pomôže zbaviť sa niektorých z nich. Stačí prispôsobiť sa nasledujúcim pravidlám na 3 dni.

AKO ZAČAŤ

Je dôležité vyhnúť sa mliečnym výrobkom najmenej 2 dni pred začiatkom liečby. Vypite najmenej 1 šálka zeleného čaju denne, čo vám pomôže lepšie pripraviť črevá.
V týchto dňoch by malo byť obmedzené aj nadmerné fyzické úsilie – aby boli naše pľúca správne pripravené.

Liečba je pomerne jednoduchá, stačí pridať tieto koktaily do každého z hlavných jedál:

1. Očisťujúci nápoj

1 šálka vody s dvoma citrónmi a jedným grapefruitovým džúsom. Citrusy sú známe svojimi čistiacimi vlastnosťami.

2. Nápoj

1 šálka mrkvovej šťavy (asi 5-6 kusov). Nielen, že vaša pokožka získa príjemnú, jemnú farbu, ale pomôže vám tiež alkalizovať krv a vyčistiť orgány.

3. Nápoj

1 šálka brusnicovej šťavy s banánmi – je koktail bohatý na draslík, horčík, vitamín C a antioxidanty, ktoré chránia naše bunky pred starnutím.

Okrem toho obohaťte svoju stravu o jablká – je vedecky dokázané, že skvele zvládajú toxíny obsiahnuté v našich pľúcach. Môžete ich jesť s jedlom alebo ich pridať do jedného z vyššie uvedených koktailov.

Čo ešte môžete spraviť?

Najskôr sa nechajte zohriať najmenej 20 minút na horúcom kúpeli. Ak nemáte kúpeľ, choďte do sauny – tieto procedúry eliminujú množstvo toxínov obsiahnutých v tele.

ZDROJ:kobieceinspiracie.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>