Expresná maska ​​na tvár. Skutočná spása pre pokožku v predvečer dôležitých udalostí

Ženy sa často sľubujú, že sa začnú pripravovať na dôležité udalosti mesiac pred podujatím, ale keďže vždy existujú ďalšie obavy, sľuby sa zabudnú a prípravy začnú o deň alebo dva.

Najprv si musíte vyčistiť tvár. Na tento účel sa používajú rôzne činidlá s rýchlym pôsobením, ktoré stoja veľa peňazí. Bohužiaľ, nie každý má možnosť ich kúpiť.

Rozpočet recept na efektívnu expresnú masku. Ak máte pomalou pokožku s nerovným povrchom a vaša tvár je opuchnutá, potom je to najlepší nástroj, ktorý môžete použiť!

POTREBUJETE

  • 70 g ryže
  • 50 g ovsených vločiek
  • 1 orech
  • 1/3 veľkého zrelého banánu
  • vody

PRÍPRAVA

Mletie ryže v mlynčeku na prášok. Pridajte ovsené vločky a ošúpané vlašské orechy. Všetko starostlivo brúste tak, aby nevznikli hrudky. Nalejte do vhodnej nádoby. Rozdrvte banán vidličkou do stavu pyré, pridajte ju k hmote a postupne mieste, trochu pridajte vodu. Zmes by mala byť dostatočne hrubá.

Ak chcete začať, utrite si dobre harmančekový čaj a jemne ho vyčistite. Naneste masku na pol hodiny a opláchnite teplou prevarenou vodou a potom studenú. Po aplikácii zvlhčovača.

Expresná maska ​​na tvár jednoducho jemne napne pokožku. Dúfame, že vám tento osvedčený recept bude užitočný.

Podeľte sa so svojimi priateľmi o recept na túto magickú masku, ktorá rýchlo pomáha pokožke znovu získať svieži a kvalitný vzhľad!

ZDROJ:jenbloknot.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>