Existuje veľa kozmetických prípravkov proti vráskam, tento je najlepší a lacný, používali ho aj hollywoodske divy ako Jennifer Aniston a dokonca Marilyn Monroe

Existuje veľa kozmetických prípravkov proti vráskam, faktom však je, že sú všetky drahé a často neúčinné. Prečo ich namiesto toho, aby ste ich používali, vyskúšať vazelínu? Áno, čítate to správne.

Vazelína je skvelý prípravok proti vráskam, ktorý používali dokonca hollywoodske divy ako Jennifer Aniston a dokonca Marilyn Monroe.

Vazelína proti vráskam

Vzhľad vrások je najčastejšie spôsobený suchou pokožkou, takže odborníci odporúčajú používať zvlhčovač tak často, ako je to možné. Avšak vazelína môže vašu pokožku zvlhčiť a ešte lepšie sa s ňou vyrovnať. Vazelína zjemní a vláči vašu pokožku a zabráni vzniku skorých vrások na pokožke. Vďaka svojej vysokej molekulovej hmotnosti vazelína vytvára na pokožke nepriepustný film, ktorý ju chráni pred znečistením životného prostredia a vlhkosťou. Vďaka svojim výživným a zvlhčujúcim vlastnostiam vám vazelína zabráni nadmernej suchosti pokožky a tým aj vzniku vrások. Je veľmi ťažké zbaviť sa hlbokých vrások, ale použitím vazelíny najmenej dvakrát denne sa môžete chrániť pred ich ďalším výskytom. Aj keď znižuje výskyt vrások a mladšiu pokožku, vazelína nemôže úplne zabrániť vzniku vrások, pretože ide o prirodzený jav, ktorý prichádza s vekom.

Vazelína proti vráskam pod očami

Časté používanie vazelíny v oblasti pod očami môže v tejto oblasti výrazne znížiť vrásky. V noci dôkladne pred aplikáciou očistite oblasť a potom naneste trochu vazelíny. Niektorí ľudia a webové stránky tvrdia, že vazelína je nebezpečná pri používaní v oblasti očí. Ale to nie je tak, stačí sa vyhnúť tomu, aby ste sa nedostali do očí. Vazelína môže byť tiež použitá na zvlhčenie pier, rúk a samozrejme celého tela.

ZDROJ:headinsider.net

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>