Existuje tajná zmes, ktorá dokáže zastaviť infarkt za 60 sekúnd. Uložte si tento recept, môže zachrániť niekoho život!

Keď sa jeden z vašich blízkych náhle začne sťažovať na silnú bolesť na hrudníku, závraty, dýchavičnosť alebo dokonca zvracanie, môžete mať podozrenie na infarkt. Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je požiadať o pomoc, ale skôr ako príde, urobte toto opatrenie, ktoré ho môže zastaviť.

Alternatívna medicína sa stáva čoraz obľúbenejšou. Niektorí tomu veria, iní tomu neveria. Majú na to právo. Ak však veríte v liečivú silu prírodných zložiek, môžete urobiť tento prírodný liek, ktorý môže zastaviť infarkt.

Tajomnou prísadou je feferónka. Svetoznámy bylinár Dr. John Christopher toto tajomstvo objavil a popularizoval. Testoval 50 rôznych bylinných zmesí a zistil, že kajenský korenie je najlepším spôsobom, ako zastaviť infarkt. Počas svojej 35-ročnej lekárskej kariéry na kardiologickom oddelení sa pýši tým, že nestratil žiadneho pacienta.

Kajenský korenie obsahuje najmenej 90 000 Scovilleových jednotiek, čo sú kľúčové informácie pre túto alternatívnu metódu zastavenia infarktu. Keď človek začne mať príznaky infarktu, dajte mu pohár vody s čajovou lyžičkou kajenského korenia. Aj keď je v bezvedomí, môžete pod jazyk tejto osoby dať pár kvapiek extraktu z kajenského korenia.

Tým sa zvýši srdcová frekvencia osoby. Vďaka tomu zaisťuje harmonický krvný obeh. Musíte si pamätať, že musí ísť o kajenské korenie, nie o korenie. To vám môže poskytnúť ďalšie cenné minúty, ktoré budete potrebovať na záchranu milovaného.

Ako vyrobiť extrakt z kajenského korenia

Môžete si pripraviť extrakt z kajenského korenia a uložiť ho na núdzové použitie. Jeho príprava nie je náročná.

prísady.

  • kajenské korenie
  • pár kajenských paprík
  • vodka
  • fľaša

príprava:

Stojí za to zásobiť si malú fľašu, pretože nepotrebujete príliš veľa extraktu. Naplňujeme ju do 1/4 výšky kajenského korenia. Potom nalejte vodku tak, aby bolo korenie zakryté. Zmiešame dve kajenské papriky a pridáme do nich také množstvo alkoholu, aby sa vytvorila hustá omáčka. Nalievame ju do fľaše vo výške 3/4. Pridajte zvyšok s alkoholom a fľašu odložte na 30 dní (po pretrepaní).

Po uplynutí tejto doby tekutinu pretlačte gázou a nalejte do novej fľaše. Toto je výpis, ktorý teraz môžeme použiť. V prípade infarktu sa má pod jazyk podať 5 až 10 kvapiek. Po 5 minútach podajte ďalšiu rovnakú dávku.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>