Eliminujte kyselinu močovú z kĺbov, rovnako ako aj nebezpečné toxíny, a tak potlačíte bolesť a zápal

Akumulácia kyseliny močovej v kĺboch ​​vedie k artritíde, ktorá spôsobuje extrémnu bolesť a nepohodlie. Nasledujúci prírodný recept Vám pomôže eliminovať kyselinu močovú z kĺbov, rovnako ako nebezpečné toxíny, a tak potlačiť bolesť a zápal. Jeho príprava je veľmi jednoduchá a budete potrebovať nasledujúce zložky:

  • 1 stredne veľká uhorka
  • 2 stonky zeleru
  • 1 plátok citróna
  • 1-palcový koreň zázvoru

Pokyny :

Po prvé umyte všetky prísady a nakrájajte zeler a uhorku na plátky. Potom dajte ostatné prísady do mixéra a miešajte ich niekoľko minút vysokou rýchlosťou.

Použitie :

Pite tento nápoj dvakrát denne a čoskoro si všimnete zlepšenie. Môžete tiež pocítiť miernu bolesť, akonáhle začnete liečbu, ale je to len znakom účinnosti nápoja, takže pokračujte v jeho konzumácii.

Tento prírodný nápoj ponúka množstvo zdravotných výhod a tiež znižuje telesnú teplotu vďaka svojim alkalizačným vlastnostiam.

Zeler a zázvor majú silné protizápalové vlastnosti, takže zmierňujú zápal kĺbov. Na druhej strane uhorková šťava odstraňuje kryštály kyseliny močovej z kĺbov.

ZDROJ:worldhealthguide.org

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>