Dvojtýždňový pôst: Kilá pôjdu dole ako zázrakom a zlepšia sa funkcie celého tela. Jediné, čo musíte urobiť, je zaobstarať si TOTO

V dávnej dobe, keď ešte neexistovali odbornej výskumy dokazujúce negatívny vplyv hladovky na ľudský organizmus, sa chudlo jednoducho – vynechali sa raňajky, obed i večera a počas celého dňa bola povolená iba voda. Niet divu, že najmä ženy, ktoré sa do takého niečoho pustili, nakoniec skončili pripútané na lôžku. A to bol ešte ten lepší prípad!

Dnes už vieme, že takéto radikálne metódy majú za následok len zhoršenie celkového zdravia a obyčajný jojo efekt. Existuje však metóda, ktorá sa v niečom hladovke z minulosti podobá. Našťastie len v spôsobe, nie v následkoch.

Limoterapia

Pri drastickej hladovke sa v tele deje všeličo. V krátkosti spomenieme len hromadenie solí, odpadových produktov a toxínov, ktoré majú za následok chronickú únavu, chradnutie, nespavosť a po prerušení hladovky nič viac a nič menej, než obyčajnú nadváhu.

Najdôležitejšími zdrojmi, ktoré telu počas tohto drastického útoku na prebytočné kilá chýba sú vláknina, vitamín C a A, meď, železo a mangán. Ide o celú plejádu potrebných látok, ktoré ale ľahko nahradíte v jednom jedinom produkte – v sušených marhuliach.

Preto si vedľa diéty naordinujte tzv. Limoterapii. V niekoľkých ďalších návodoch zistíte, o čo vlastne ide a dokonca aj to, že to môže byť veľmi chutné. Pokiaľ si limoterapii osvojíte aj do bežných dní, budete sa cítiť sviežejšie, zdravšie a tiež tuky budú z tela odchádzať ľahšie.

Marhuľový odvar

Vo vode uvarte hrsť sušených marhúľ spolu s hrsťou čajových lístkov. Môžete použiť akékoľvek, od zeleného čaju, cez čierny, ale pokojne aj čerstvú mätu, či medovku. Ak nemáte po ruke čerstvé bylinky, potom spolu s marhuľami vyvarte vrecúško obyčajného čierneho alebo zeleného čaju. Tento odvar je nutné nechať na miernom ohni variť aspoň 1-2 hodiny, aby sa produkty poriadne vylúhovali. Po dovarení ho nechajte vychladiť a pite namiesto vody, alebo iných nápojov.

Aby ste telu zabezpečili aj prísun ďalších potrebných látok, pridajte k odvaru i pomaranč. Čerstvé pomaranče sú bohaté na neuveriteľné množstvo telu potrebných látok a zaistí Vám okrem iného dostatok vitamínu C, ktorý by v sušených marhuliach z obchodu mohol chýbať.

Pri diéte pite odvar aspoň prvých 5 dní, potom si dajte na pár dní pauzu. Nezabúdajte však konzumovať veľa zeleniny a vyhýbajte sa sladkostiam a cukru. Nedržte však diéty, pri ktorých nekonzumujete takmer nič, môžete si zamaskovať na poriadny problém. Najlepšie je kombinovať zeleninovú diétu s dostatkom vody a minerálov a veľa sa hýbať. Pokiaľ si na takýto režim telo zvykne, po čase mu už sladkosti nebudú chýbať a do vášho nového jedálnička už nebudete mať potrebu je zaraďovať.

Pôst za výdatnej pomoci sušených marhúľ zníži v tele stres, zbaví sa prebytku tukov, a tak je úbytok hmotnosti naozaj zaručený!

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>