Dokonca aj tá najslabšia koža tváre sa po tomto postupe utiahne! Robte to raz týždenne

Krásna, tónovaná tvár, mladá koža a tenký krk – pýcha každej ženy. Ako môžete zachovať mladistvú tvár bez návštev drahých kozmetických salónov a plastických chirurgov? Tu sú najefektívnejšie domáce opravné prostriedky.

5 hlavných dôvodov, prečo sa tvárové línie strácajú

Svalové ochabnutie je nevyhnutelný proces, jeho výsledky sa objavujú na tvári do veku 40 rokov.

Zdedenie môže byť faktorom straty elasticity kože pred časom.

Nadváha

Klesnutie nadváhy ovplyvňuje celý stav pokožky, ktorá sa začne prepadávať pod vplyvom. Na tvári sa na prvom mieste „pohnú“ líca.

Ultrafialové žiarenie

Zápalové slnečné lúče sú hlavným nepriateľom kože. Z dlhodobého pobytu pod nimi trpia kožné tkanivá, čo vedie k strate ich elasticity.

Nikotín

Znížený prietok krvi do tváre je ďalším faktorom pri pokrčaní tváre. Ak je fajčenie sprevádzané avitaminózou, zrýchľuje sa proces starnutia.

Čo treba urobiť?

Vaječná maska 

Vyšľahajte bielko z vajec až do spenenia. Pridajte med, ak je koža suchá, alebo varené ovsené vločky, ak je mastná. Výsledná hmota sa aplikuje na tvár počas 10 minút. Najprv umyte teplou a potom studenou vodou.

Maska utiahne tváre a nastaví ovál

Medovo smetanová maska

Vezmite rovnaký pomer kyslej smotany a medu. Zmiešajte a naneste na líce. Držte 10 minút a potom opláchnite teplou vodou.

Maska utiahne tvár a vyživuje pokožku

Maskovacia kefka

2 polievkové lyžice ovsených vločiek zaliať vriacou vodou. Nechajte ich napiť a potom pridajte 1 lyžičku prírodného jogurtu, med a nakrájané mandle. Výsledná hmota sa nanáša na tvár a masíruje kruhovými pohybmi. Umyte.
Táto kefka odstraňuje buldog tvár a zlepšuje tón pleti.

Utiahnite pokožku na tvári jednoduchými postupmi. Ideálny tvar tváre môže byť vytvorený aj doma.

ZDROJ.jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>