Dokonca aj lekári sú prekvapení účinkom tejto domácej receptúry na zdravie, a to je len z dvoch zložiek

 Tento super nástroj zabraňuje infarktu, znižuje hladinu cholesterolu a posilňuje imunitný systém!

Tieto dve ingrediencie sú v každej kuchyni! Možno ste počuli o mnohých domácich prostriedkoch, ktoré vám pomôžu udržať zdravie. Takže dnes budeme zdieľať recept na úžasný nástroj, ktorý odporúčajú odborníci v oblasti výživy a odborníkov.

To je kombinácia medu a škorice, ktorá sa používa ako ľudový liek za posledných 1000 rokov

Hojivé vlastnosti medu a škorice robia túto kombináciu ideálnym riešením pri liečbe mnohých zdravotných problémov. Aktívne sa používa na liečbu infekcií žlčníka, kardiovaskulárnych ochorení, vysokého cholesterolu, nachladnutia, chrípky, ako aj artritídy.

Ako používať med a škoricu na liečbu rôznych ochorení? Kombinácia medu a škorice môže byť použitá rôznymi spôsobmi. Tu je niekoľko receptov, ktoré môžete použiť.

Kardiovaskulárne choroby

Tento recept je celkom chutný! Stačí len rozdeliť kúsok chleba na raňajky s medom a škoricou. Tým sa zníži hladina cholesterolu a zabráni sa zastaveniu srdca.

Vysoký cholesterol

Vezmite 2 lyžice medu a pridajte 3 čajové lyžičky škorice. Zmes sa pridá do pohára vody. Vychutnajte si nápoj ráno, aby ste znížili hladinu cholesterolu o 10% za 2 hodiny. 

Infekcie žlčníka

Vezmite 1 šálku vriacej vody a pridajte 2 čajové lyžičky škorice a 1 lyžicu medu. Pite jedenkrát denne a infekcia prejde.

 Artritída

Na liečbu chronickej artritídy musíte brať med a škoricu v rôznych kombináciách. Začnite piť 1 pohár vody zmiešané s 2 polievkovými lyžicami medu a 1 lyžicou škorice. Vychutnajte si nápoj dvakrát denne a rozlúčte sa s artritídou. 

Posilnenie imunitného systému

Kombinácia funguje skvelo na ochranu tela pred vírusovými a bakteriálnymi infekciami. Jednoducho konzumujte túto kombináciu každý deň na stimuláciu imunitného systému. 

Prechladnutie

Môžete vyliečiť prechladnutie pomocou kombinácie medu a škorice. Vezmite 1 lyžicu medu a miešajte s ¼ čajovou lyžičkou škorice. Vezmite túto zmes dvakrát denne, aby ste sa zbavili chladu, nosovej kongescie a chronického kašľa.

ZDROJ:

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>