Do panvice vložila 3 gule z hliníkovej fólie, keď zistíte prečo to spravila, začnete to robiť určite aj vy

Je to vynikajúci trik v jeho jednoduchosti. Takto sa samozrejme môžu variť nielen ryby. Toto číslo stojí za to poznať ho a používať ho vo vašej kuchyni. Vďaka tomu, aj keď nemáte naparovačku, si môžete pripraviť parené jedlá. Bude to užitočné najmä vtedy, keď idete na diéte, pretože potom sa na nej objavia také jedlá. Nemusíte investovať do ďalších parníkov.

Ako naparovať bez naparovača

Potrebujeme na to iba hliníkovú fóliu. Užitočné bude samozrejme hrniec alebo hlboká panvica s vekom, do ktorého môžeme vložiť tanier. Pamätajte však na to, že hrniec nie je príliš vysoký, pretože potom para spadne pod veko a nebudete tak rýchlo variť ryby ani iné jedlo.

Vyrobíme gule z hliníkovej fólie, ktorú umiestňujeme na spodnú časť nádoby. Potom do nej nalejte vodu pod úroveň guličiek. Dáme na ne tanier s rybami a prikryjeme s vekom. Keď voda vrie, para zahrieva platňu a ryby zhora sa zhromažďujú pod vekom.

Dúfam, že sa vám tento trik páčil a jedného dňa ho vyskúšate.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>