Dlho som hľadala spôsob na odstránenie ochlpenia a konečne som ho našla … Má ohromujúci efekt

Nežiadúce ochlpenie – veľmi naliehavý problém pre mnoho žien. Koniec koncov chlpy na ženskom tele sú neznesiteľné. Existuje mnoho spôsobov, ako sa zbaviť sú otravné, neefektívne a metódy efektívne sú drahé. Ale našťastie, mladá dáma, je hotový vynálezca! A náš dnešný recept je uvedený príklad.

Našli sme skvelý recept, vynájdený ženou pre ženy, ktorý možno ľahko uložiť medzi metódy nežiaduceho ochlpenia, a dokonca je to aj kožné bielidlo! A čo je najdôležitejšie – všetky ingrediencie sú prírodné a v každej kuchyni.

Domáca depilácia

BUDETE POTREBOVAŤ

  • 2 lyžice želatíny
  • 2 lyžice zemiaková šťava
  • 5 lyžice mlieka
  • 1/2 lyžica sódy

Zmiešajte všetky ingrediencie v miske, a poslať do mikrovlnnej rúre po dobu 30 sekúnd. Prírodná zmes na epiláciu je pripravená!

Prečo takáto kombinácia ingrediencií?

Ukazuje sa, že zemiaková šťava čistí, zjemňuje a omladzuje pokožku. Mlieko upokojuje pokožku a zabráni výskytu podráždenia po zákroku a má jedinečné zložky, aby pleť bola jemná, vláčna a zamatová.

Sóda – zjemňuje vlasy a robí ich neuveriteľne poslušné. Kombinácia týchto komponentov poskytuje skvelý výsledok!

POUŽITIE

  1. Je potrebné pripraviť pokožku pred epiláciou. Malo by byť čistá, hydratovaná a bez tuku.
  2. Štetcom naneste pastu na problémové oblasti. Nezabudnite, že tieto prostriedky musia byť použité v smere rastu chĺpkov!
  3. Pasta by sa mala dokonale vysušiť. To bude trvať 15-20 minút, to všetko závisí na mieste aplikácie a vrstvy nanesenej pasty.
  4. V žiadnom prípade ju nesmiete dávať v smere rastu chĺpkov! To môže spôsobiť podráždenie a hnisavý zápal v oblasti odstraňovania chĺpkov.
  5. Opatrne zahnite okraj pasty a sťahujte proti rastu chĺpkov. Voila, čistá pleť, hladká a jasná. Dokonalý liek!

Teraz ste pripravení na plážovú sezónu, pretože koža je hladká a mäkká na dlhú dobu!

Tento nástroj vám ušetrí veľa peňazí a jej účinok ocenia mnohí.

ZDROJ:TAKPROSTO.CC

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>