Dlho ma trápila pleseň na nechtoch. Skúsila som všeličo, ale pomohol mi len tento jednoduchý trik a neľutujem

Jedinečná prírodná prísada, ktorá odstraňuje z kože všetku pleseň.

Existuje viac ako 200 000 druhov plesní, medzi ktorými je stovka, ktorá môže určitým spôsobom postihnúť ľudí. Známe sú pod termínom mykóza. Hubové infekcie možno klasifikovať podľa postihnutých orgánov na tele, najmä nechty. Naopak, keď je huby prítomná v krvi a môže ovplyvniť akýkoľvek iný orgán, sa nazýva hlboká mykóza.

Tieto prípady sú oveľa znepokojujúcejšie, najmä u osôb so zníženou imunitou. Je tak ich oslabená ich ochrana. Než začneme hovoriť o prírodnom prostriedku, ktorý vám pomôže s problémami mykózy …. sú tu typy plesňového, hubového ochorenia, ktoré sú zodpovedné za infekcie u ľudí.

Dermatofizóza

Kožné ochorenie je spôsobené hubami nezývanými dermatofyty, vrátane troch druhov: Trychophyon, Microsporum a Epidermophyton. Aby rástli, potrebujú keratín, ktorý sa nachádza na vašej koži, nechtoch a vlasoch. Keď sa dostanú na pokožku hlavy, nazýva sa to ringworm. Intertrigo je huba medzi prstami. Nehdy sa môžu ale nakaziť tiež, potom hovoríme o anychomykóze.

Čo potrebujeme:

Jablčný ocot

Jablčný ocot, ktorý sa používa v rôznych potravinách. Je tiež znáý pre svoje prirodzené liečebná účinky, a to vrátane dohnať telo k zdraviu a rovnováhe.
Jablčný ocot môže znížiť produkciu plesní spojených s kandidózou, lupinami … a oslabeným imunitným systémom.

Vezmite raz denne 2 polievkové lyžice jablčného octu a zrieďte ho do pohára s vodou. Pomôže vám to eliminovať pleseň a vyčistiť telo z vnútra.

Pre vonkajšie infekciu je možné ho lokálne použiť zmiešaním 70% etylalkoholu s jablčným octom a použitím na postihnutú oblasť na tele.

ZDROJ:takprosto.cc

 

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>