DIÉTA LESENKA JE NOVÁ SUPERSTÍHAJÚCA TECHNIKA, KTORÁ VÁM UMOŽNÍ SCHUDNÚŤ OD 3 DO 8 KG ZA POUHÝCH 5 DNÍ!

Leto sa práve začalo, môžeme ešte mať čas na chudnutie?

Dnes vás pozývame diskutovať o novej strave. Autori tvrdia, že je to veľmi užitočné. Co si myslis?

Diéta Lesenka je nová superstíhajúca technika, ktorá vám umožní schudnúť od 3 do 8 kg za pouhých 5 dní!

Výsledok zároveň trvá dlho a samotné chudnutie nielenže zdraviu neškodí, ale naopak ho zlepšuje.

Podstata diéty Lesenka je jednoduchá, ako všetko dômyselné – 5 dní, 5 krokov, ktoré tvoria rebrík vedúci k vašej novej štíhlej postave. Každý nový deň je novým krokom, novou etapou v stravovaní.

Fázy – kroky diéty Lesenka

1. Očista

Názov prvej etapy alebo prvej etapy hovorí za všetko. V tento deň prečistíte svoje telo. Táto fáza je veľmi dôležitá a užitočná, berte ju vážne! Pomáha zvyšovať účinky nasledujúcich krokov, pričom telo jemne pripravuje na chudnutie. Navyše v tejto fáze dochádza k dobrému čisteniu tela od toxínov a toxínov. A ako príjemný bonus už môžete schudnúť od 1 do 2 kg!

2. Obnova

Druhá etapa je určená na obnovenie priaznivého prostredia pre gastrointestinálny trakt, čo je tiež veľmi dôležité, tak pre zdravie, ako aj pre správne chudnutie. V tejto fáze musíte svoje telo potešiť fermentovanými mliečnymi výrobkami, ktoré po fáze „Čistenia“ budú telu absorbované najefektívnejšie!

Pretože dnešná strava bude mať veľmi nízky obsah kalórií, okrem ohromných výhod pre vaše črevá sa vám podarí zhodiť ďalších 1 až 2 kg. Posmelení svojimi úžasnými výsledkami prejdite na ďalší krok.

3. Energia

Najchutnejšia a najpríjemnejšia etapa diéty Lesenka. V tento deň musíte doplniť energetické zásoby, ktoré telo vynaložilo na čistenie a liečenie, čo môžeme skryť, bol hladný a chýbal mu cukor. V treťom kroku preto musíte potešiť svoje telo glukózou, až kým sa sama neurazí. Glukóza bude mimoriadne užitočná (hrozienka, med atď.), Takže nijako nepoškodí vaše chudnutie. V tento „sladký“ deň môžete schudnúť asi o 0,5 – 1 kg.

4. Konštrukcia

Táto etapa sa z nejakého dôvodu volala Stavba. Jeho úlohou je pomôcť telu spaľovať tukové bunky bez ovplyvnenia svalovej hmoty. Aktívny príjem bielkovín spolu s jedlom pomôže telu vykonať potrebné „stavebné“ práce (koniec koncov, chudnutie je šok, kvôli ktorému sa spomalí veľa životne dôležitých funkcií tela), ale proces chudnutia bude pokračovať! Krok stavby vám pomôže rozlúčiť sa s 700 gr navyše.

5. Spaľovanie tukov

No a teraz sme sa dostali k poslednému poslednému kroku! Nájdete tu užitočné vlákno, ktoré pomôže dokončiť proces chudnutia. Vláknina perfektne zasýti a uspokojí pocit hladu, ale telo potrebuje na trávenie vydať veľa energie a v podmienkach nedostatku glykogénu po 4 dňoch diéty ho začne produkovať z tuku a aktívne ho spaľovať. Posledný krok diéty Lesenka vám pomôže zhodiť ďalších 1 – 2,5 kg!

Diétne menu Lesenka po dobu 5 dní

1 deň, 1 krok „Čistenie“

Počas dňa musíte zjesť 1 kg jabĺk, vypiť najmenej 1 liter vody a užiť 6-8 tabliet aktívneho uhlia (1 tableta každé 2 hodiny).

2 dni, 2 fázy „revitalizácia“

Počas dňa musíte vypiť 1 liter nízkotučného kefíru a zjesť asi 600 gr. nízkotučný tvaroh. Navyše musíte piť čistú vodu alebo minerálnu vodu bez plynu.

3 dni, 3 úrovne „Energia“

V tretej fáze je vaša denná strava: 2 lyžice medu, 300 gr. hrozienka, kompót zo sušeného ovocia bez cukru (nahraďte ho fruktózou) a voda.

4. deň, 4. etapa „Stavba“

Proteínový deň – 500 gr. hydinové mäso (morčacie, kuracie), vždy s bylinkami. Mäso môže byť varené, pečené, dusené alebo grilované. Určite pite vodu po celý deň.

5 dní, 5 krokov „Spaľovanie tukov“

V tento deň si môžete prakticky zariadiť brušnú dovolenku. Môžete jesť čerstvé ovocie a surovú zeleninu v akomkoľvek množstve. Navyše musíte zjesť asi 200 gramov. ovsené vločky uvarené vo vode a piť vodu prirodzene!

Iba 5 dní a ste majiteľom novej štíhlej postavy! Pre väčšiu stimuláciu nebuďte príliš leniví na to, aby ste na list papiera nakreslili rebrík, na ktorého stupienkoch zakaždým, keď si zaznačíte svoje úspechy, a budú, neváhajte.

Možno nájdeme tých, ktorí už túto zázračnú diétu vyskúšali?

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>