Dezert zo sliviek a orechov, ktorý sa postará o to, aby vaša postava zostala štíhla

Všetci sme zvyknutí na to, že sladkosti sú škodlivé pre naše zdravie a postavu. Bohužiaľ, ale nie v tomto prípade! Dezert zo sliviek a orechov – je to len zásobárňou vitamínov, rovnako ako slivky pomáhajú prečistiť žalúdok, jedlo absolútne nemá žiadny vplyv na vaše ideálny tvary.

 Tento dezert – ideálne riešenie pre všetkých tých, ktorí sa pozerajú na zdravie a dokonalú postavu. Nečakajte na správny okamih! Dnes ho treba pripraviť.

zloženie:

  • slivky 500 g
  • vlašské orechy 100 g
  • kyslá smotana s nízkym obsahom tuku 250 ml
  • cukor 0,5 šálky

príprava:

Opatrne prerezať slivky a odstrániť kôstku. Namiesto kôstky kladieme štvrť orecha. Tento proces bude trvať nejaký čas, ale stojí to za to!Do nádoby nalejeme kyslú smotanu a posypeme cukrom. Zmiešame do krému, až sa rozpustia všetky zrnká cukru.

Jedna vrstva sušených sliviek do misky. Nalejte kyslej smotany, potom dať ďalšiu vrstvu sušených sliviek a zalejeme kyslou smotanou a opakovať s ostatnými vrstvami.

Dať dezert do chladničky po dobu 2 hodín.

obrú chuť!

ZDROJ:SOVKUSOM.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>