Dermatológovia radia: urobte jednu vec a vaša pokožka bude zdravšia ako kedykoľvek predtým

Každý z nás by chcel mať dokonalú pleť čo najdlhšie. Často hľadáme sérum, ktoré poskytuje dokonalý vzhľad pokožky. Je to nová drahá kozmetika? Pravdou môže byť, že je bližšie, než si myslíte a je tiež oveľa lacnejšie.

Pite vodu a vaša pleť bude zdravšia a mladšia

Môže byť voda to, čo dodá našej pleti dobrý vzhľad?

Samozrejme áno! Jeho správna hydratácia je jednoducho potrebná na to, aby vyzerala dobre a čistila sa odstránením toxínov. Nezabudnite, že naše telo sa väčšinou skladá z vody. Jeho nedostatky spôsobujú mnoho problémov, vrátane našej kože.

Suchá koža stráca svoju elasticitu, robí ju náchylnejšou na poškodenie a vrásky sa javia rýchlejšie. Suchá koža tiež znamená problémy so zápalom, odlupovaním kože a všetkými druhmi kožných ochorení, ako je ekzém.

Keď pijete vodu každý deň, vaša pleť bude vyzerať lepšie už po 1,5 mesiaci. Podobný efekt môžete dosiahnuť použitím kozmetiky na hydratáciu pokožky, ale tieto budú oveľa drahšie a to isté dosiahnete aj pitnou vodou.

Ako inak sa starať o vašu pleť?

  • Pravidelne ju čistite
  • Nekupujte kozmetiku pre vôňu, v priebehu času aktívne zložky strácajú svoje vlastnosti
  • Používajte opaľovací krém
  • Jedzte potraviny bohaté na antioxidanty

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>