Dajte zbohom vráskam vďaka krému, ktorý si vyrobíte lacno a doma za pár sekúnd!

Pred časom som stretla mamu svojej kamarátky. Pochválila som ju ako vyzerala úžasne a spýtala sa jej , čo robí keď tak dobre vyzerá. A odporučila mi domáci krém proti vráskam, ktorý už dlho používa.

To bol dôvod, prečo som sa rozhodla, že ho vyskúšam aj ja. Neľutujem to. Už po pár dňoch vyzerá moja pleť lepšie. Konečne som našla ten správny prírodný prostriedok na odstránenie vrások!

Krém proti vráskam


 INGREDIENCIE:

  • 2 tablety vitamínu E (ktorý vytlačíte z kapsúl)
  • 2 kvapky esenciálneho oleja z tymianu
  • 1 lyžička kokosového oleja

POSTUP:

Zmiešajte všetky tri ingrediencie dohromady a vmasírujte túto zmes na miesta pod očami. Dajte však pozor, aby ste sa vyhli kontaktu s očami.

Nadmerné množstvo krému zotrite z tváre papierovým obrúskom. Tento krém si aplikujte 1 až 2 hodiny pred spaním každý deň.

UPOZORNENIE

Esenciálne oleje sú vysoko koncentrované a silné, a preto je dôležité, aby ste si vždy prečítali údaje o bezpečnosti, ktoré sú uvedené na obale.

Udržujte ich mimo dosahu detí, starších ľudí a domácich zvierat.

Sú určené len na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu so sliznicou a očami. Pokiaľ došlo ku kontaktu oleja s očami, vypláchnite si ich s rastlinným olejom (napríklad s olivovým olejom) a nie s vodou.

Niektoré oleje môžu podráždiť pokožku u ľudí, ktorí sú príliš citliví.

Odporúčame vám urobiť si kožný test pred tým, než si aplikujete esenciálny olej na pokožku.

Nakvapkajte si kvapku oleja na zadnú časť zápästia a nechajte ju pôsobiť hodinu a viac. Pokiaľ dôjde k podráždeniu alebo začervenaniu pokožky, umyte si ju olivovým olejom a následne studenou vodou.

ZDROJ:takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>