Dajte si 4 polievkové lyžice tohto nápoja každé ráno a rozlúčte sa s upchatými cievami, vysokým krvným tlakom a zlým cholesterolom!

Počas posledných niekoľkých desaťročí sme zaznamenali drastické zvýšenie kardiovaskulárnych stavov vrátane arteriosklerózy, hypertenzie a vysokej hladiny cholesterolu, väčšinou výsledkom nezdravých stravovacích návykov a sedavého životného štýlu. Ak ich ponecháte neliečený, tieto podmienky môžu mať život ohrozujúce následky. Mali by ste venovať pozornosť hladinám krvného tlaku a cholesterolu a reagovať včas, ak si všimnete, že nie sú v rovnováhe.

V tomto článku odporúčame mimoriadne prospešný prírodný prostriedok pre upchatie tepien, hypertenziu a vysokú hladinu cholesterolu. Vyžaduje si pravidelnú konzumáciu na nápravu, aby sa dosiahli optimálne výsledky. Príprava je jednoduchá, ale zaručuje úžasné výsledky.

Zloženie:

  • 1 kg citrónov
  • 1 vrecko sódy na pečenie
  • 5 alebo 6 zväzkov petržlenu
  • 12 šálok vody

Pokyny :

Nalejte vodu do hrnca a priveďte ho do varu. Očistite citróny, nakrájajte ich a pridajte ich do hrnca. Pridajte aj sódu na pečenie a odložte ju na jednu hodinu.

Nakrájajte petržlen a pridajte ho do zmesi. Varte zmes na 2-3 hodiny na nízkej teplote. Akonáhle sa to bude hotové, nalejte ju do sklenenej nádoby a uložte ju do chladničky, keď vychladne. Vezmite si 4 lyžice sirupu každé ráno na prázdny žalúdok, mali by ste mať dosť na 20 dní.

ZDROJ:healthyfoodteam.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>