Citrónová voda bude pre vaše zdravie oveľa účinnejšia, keď ju začnete pripravovať týmto spôsobom

Mnohí si myslia, že konzumácia citrónovej šťavy vám poskytne najlepšie účinky, ale to je v skutočnosti nesprávne. Ak kombinujete citrónovú šťavu s pohárom horúcej vody, potom budete mať najlepšie účinky z citrónov.

Citrónová voda zvýši váš metabolizmus ak ju pijete každé ráno, aby ste sa cítili viac svieži a naplnený energiou.

Všetci vieme, že citróny sú jedným z najlepších zdrojov vitamínu C, čo nám dáva 187% odporúčanej dennej dávky vitamínu C s jednou šálkou čerstvej citrónovej šťavy. Okrem vitamínu C je citrónová šťava dobrým zdrojom medi, horčíka a draslíka. A pitie citrónovej vody môže pomôcť pri procese trávenia kvôli jeho kyslosti.

Ale mnohí ľudia robia veľkú chybu pri príprave citrónovej vody, odstránia citrónovú kôru. Z celého plodu je kôra jedným z najviac výživných častí.

Mnoho ľudí odstraňuje kôru, pri príprave svojej citrónovej vody a to je veľká chyba.

Takže namiesto toho, aby ste vytlačili len šťavu do fľaše , je potrebné nakrájať ich celé na tenké alebo hrubé, ako chcete. Ale pamätajte, aby ste do svojho nápoja dali aj nejakú kôru z plátkov, alebo pomixované a zaliali horúcou alebo ľadovou vodou po okraj.

Zdieľajte tento recept s priateľmi a rodinou.

ZDROJ:organicplanner.info

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>