Citrón vo vašej spálni niekoľko dní vám zachráni život, čo ste možno nevedeli! Povieme vám prečo!

Existuje fráza, v ktorej sa hovorí: „Vízia je viera.“ Mnoho ľudí ovláda ich životy pre ňu a verí, alebo ju nemôže vidieť ani sa jej dotknúť. Takto však existuje duchovný svet, ktorý nás môže ovplyvniť.

V tomto prípade nebudeme hovoriť o žiadnom nadprirodzujúcom stretnutí alebo niečom takom. Skôr sa s vami chceme rozprávať o tom, ako môže energia a zlé vibrácie ovplyvniť váš život. Ale čo viac, chceme s vami hovoriť o tom, ako ich odstrániť zo svojho života.

 

Ovocie, ktoré všetci vieme a používame aspoň raz v živote, je citrón. Tieto plody sú naplnené vitamínmi a minerálmi, ktoré sú potrebné pre dobré zdravie. Navyše má špeciálne vlastnosti, ktoré zabraňujú negatívnej energii.

Lemon sa používa od dávnych čias praktizovaním feng shui a budhizmu. S ním sa podarilo udržať v ich živote negatívnu energiu a zlé vibrácie. Na tento účel vykonávajú veľmi jednoduché rituály, ktoré pomáhajú zmeniť váš život jedinečným spôsobom.

Tí, ktorí používali citrón na elimináciu negatívnej energie, si všimli veľkú zmenu v ich živote. Teraz je dobré, že viete, že v tomto aspekte existujú rôzne spôsoby použitia citrónov. Potom vám ukážeme niektoré z nich, takže si môžete vybrať ten, ktorý sa vám páči najlepšie.

CITLÓN A SOĽ

Pri príprave tohto rituálu budete musieť pripraviť čerstvý citrón a nakrájať ho. V každej časti dávkujete soľ a musíte ju skombinovať tak, aby sa soľ nachádzala v citróne. Potom ho zatvoríte a umiestnite ho do centrálnej časti alebo do rohu pri vchode do domu.

To bude stačiť, aby ste zabránili vniknutiu zlých vibrácií a negatívnej energie do vášho domova. Keď niekto prináša zlú energiu, je okamžite absorbovaný citrusom. Akonáhle to budete používať, všimnete si veľký rozdiel vo vašom živote. Uvidíte, že cítite väčšiu prosperitu, lásku a hojnosť. Tento proces sa musí opakovať minimálne 3 po sebe nasledujúce dni.

CESTOVANIE S CITRÓNOM

Tento rituál je veľmi jednoduchý, pretože spočíva iba v tom, že nosíme citrón, kamkoľvek ideme. Môžeme ho vložiť do aktovky alebo do vrecka. Keď vyschne, musíte ho zahodiťť a zmeniť na čerstvý.

Zistíte, že pri cestovaní s týmto citrusom rýchlo vyschne. Je to preto, lebo na ulici je veľa zlých vibrácií. Preto, keď ich všetky absorbuje, bude sucho oveľa rýchlejšie ako zvyčajne.

 CITRÓNOVÁ ŠŤAVA

Ďalším spôsobom, ako môžete využiť, je citrónová šťava. Môžete pomiešať šťavu s trochou vody na čistenie amuletov a príslušenstva. Týmto spôsobom odstránite negatívne poplatky, zlé myšlienky a zlé vibrácie z vášho domova a okolia.

 

TO VÁM PRINÁŠA ENERGIU

Lemon je schopný vám poskytnúť energiu, prilákať lásku, hojnosť, prosperitu a pokoj. To je dôvod, prečo mnohí oceňujú to ako ovocie dobra. Je to preto, že ovocie pochádza z prvku vody, ktorý, ako viete, je očistený od ľudí.

Ako môžete vidieť, toto ovocie je užitočné pre mnoho vecí. Začnite ho používať na zlepšenie svojho života v duchovnom zmysle a budete sa cítiť oveľa lepšie. Uvidíte, že nakoniec nám poďakujete za to, že ste ukázali tento jednoduchý trik.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>