Čítajte si tento recept a zároveň si ho pripravujte: to, čo dokáže a čoho je schopný uverí len ten, kto ho vyskúša

V tomto článku vám predstavíme 100% prírodný nápoj, ktorý vám pomôže vyčistiť vaše tepny od toxínov, chemikálií a tukov, ktoré dokážu urobiť a vyprovokovať veľmi zlé veci nášmu organizmu.

Bude nám tiež chrániť pred chrípkou, prechladnutím a ochoreniami, ktoré môžu zmeniť krvný obeh. Čistí naše pečeň a znižuje vplyv voľných radikálov.

Potrebuješ:

  • 4 hlávky cesnaku
  • 4 citróny s kôrou
  • koreň zázvoru (3-4 cm)
  • 2 litre čistej vody

Príprava:

Dobre umyte zázvor a odlúpnite ho. Nakrájajte ho na malé kúsky. Potom urobte to isté s cesnakom. Po tom, nakrájajte citróny s ich kôrou a vložte všetky ingrediencie do mixéra. Zmiešajte ich dohromady. Vezmite si hrniec a nalejte vodu dovnútra. Varte pri strednom ohni. Keď sa začne variť, odstráňte z tepla a nechajte ho vychladnúť. Nakoniec kvapalinu a uložte ju do sklenenej nádoby alebo do fliaš.

Dávkovanie:

Pite 180 ml tekutiny denne, aspoň 2 hodiny pred jedlom. Užívať, by ste ho mali minimálne 2 týždne. Neuveriteľné výsledky sa objavia veľmi rýchlo!

ZDROJ:newdailyrecipes.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>