Čistiaci prostriedok na čistenie hrubého čreva s vysokou účinnosťou! Sú potrebné len 2 prísady

Odstránením hlienu, fekálnych usadenín a parazitov z čriev môžete zabrániť a liečiť mnohé zdravotné stavy.

Za 70 rokov naše črevo spracuváva 100 ton potravy a 40 000 litrov tekutín, čo vedie k záveru, že zhruba 15 kilogramov fekálnych nánosov a toxického odpadu sa nahromadia v žalúdku. Kontaminujú našu krv a spôsobujú nenapraviteľné poškodenie tela.

Častá zápcha, narušený metabolizmus, cukrovka, nadmerné alebo nedostatočné prírastky na váhe, ochorenie obličiek a pečene, problémy so sluchom a zrakom, problémy s pokožkou, vlasmi a nechtami, ako aj iné ochorenia, od artritídy po rakovinu sú len niektoré príznaky črevá nie sú čisté.

Klystýr môže vyčistiť len malú časť hrubého čreva – 40-50 centimetrov a čistenie klystýru so špeciálnym vybavením je nákladné, časovo náročné a ovplyvňuje črevnú mikroflóru.

Spotreba 1-3 lyžice ľanovej múčky po dobu troch týždňov môže úplne vyčistiť črevo od hlienu a fekálnych usadenín alebo parazitov pri úplnom zachovaní intestinálnej mikroflóry!

Táto metóda poskytuje rýchlu normalizáciu hmotnosti a spaľovanie tukov. Má pozitívny vplyv na reguláciu metabolizmu lipidov. Ľahká múka môže absorbovať a eliminovať toxíny z tela a znížiť hladinu cholesterolu v krvi.

Indikácie :

  • zápalové stavy horných dýchacích ciest, gastrointestinálny trakt
  • gastritída, kolitída, vred žalúdka a dvanástnika
  • choroby močového traktu, infekcie, cystitída, pyelonefritída
  • nadmerná telesná hmotnosť, poruchy metabolizmu lipidov

Čistenie čreva pomocou ľanových semien múka: recept

Namiesto raňajok konzumujte túto zmes počas 3 týždňov:

  • 1. týždeň : 1 polievková lyžica ľanovej múčky a 100 ml kefíru
  • 2. týždeň : 2 lyžice ľanovej múčky a 100 ml kefíru
  • 3. týždeň : 3 lyžice ľanovej múčky a 150 ml kefíru

Ak v miestnom obchode nie je k dispozícii ľanová múčka, nakúpte ľanové semienko a na jemno ho zomeľte. Nikdy nevykonávajte niekoľko ďalších na niekoľko nasledujúcich dní. Každé ráno pripravte novú dávku.

Konzumujte túto zmes namiesto raňajok. Uistite sa, že pijete aspoň 2 litre vody denne. Najlepšie výsledky získate, ak pijete medovú vodu.

Postup čistenia by sa mal vykonávať raz ročne.

ZDROJ:worldhealthguide.ph

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>