Čierne bodky, bradavice, alebo materské znamienka nemusí odstraňovať len lekár. Poradíme vám jednoduchú, bezbolestnú a hlavne efektívnu domácu metódu a dáte im navždy zbohom

Tiež patríte medzi ľudí, ktorým príroda priala a nadelila im niekoľko vád na kráse? Trápi Vás a radi by ste sa ich zbavili? Ak áno, pozorne čítajte ďalej, lebo pre Vás máme pripravený skvelý postup, ako sa zbaviť bradavíc, čiernych bodiek, stareckých škvŕn alebo materských znamienok. Zničíte je úplne rovnakým spôsobom, akým boli vytvorené, prírodne. Navyše k tomu nebudete potrebovať žiadne chemické prípravky.

Chyby, ktoré znepríjemňujú život

Bradavice, čierne bodky, starecké škvrny alebo materské znamienka patrí k najbežnejším kožným problémom dnešnej doby. Rozhodne sa nejedná o žiadne vážne ochorenie, ktoré by malo na Vaše zdravý veľký vplyv, ale dermatológovia to rozhodne radi nevidia. Tieto vady na kráse však dokážu pekne znepríjemniť náš každodenný život. Dokonca sa kvôli nim môžeme cítiť aj trápne. Estetická stránka je pre dnešnú dobu evidentne veľmi dôležitá.

Riešením je, odstrániť tieto vady. Môžete navštíviť kožné ordináciu, a podstúpiť operáciu, alebo môžete použiť prírodnú cestu, ktorá Vás vád účinne zbaví. Poďme si to trochu priblížiť.

Materské znamienka a bradavice

Pre odstránenie materských znamienok stačí použiť trochu soli a citrónovú šťavu. Do zmesi namočte gázu, ktorú následne potrite znamienko.

Pre odstránenie bradavíc vytvorte zmes z dvoch lyžíc citrónovej šťavy a dvoch lyžíc medu. Danú bradavicu touto zmesou potrite, zakryte obväzom a nechajte cez noc pôsobiť. Je dobré chrániť okolité pokožku pomocou vazelíny alebo zinkovej masti.

Starecké škvrny a čierne bodky

Ak trpíte stareckými škvrnami a chceli by ste sa ich zbaviť, vytvorte zmes z lyžičky mrkvovej šťavy, lyžičky kyslej smotany a jedného vaječného žĺtka. Zmes naneste ako masku na očistenú pokožku a po 20 minútach ju opláchnite.

Ak máte čierne bodky, zmiešajte vaječný bielok a lyžičku citrónovej šťavy. Po 5 minútach nanášajte na dané miesto vrstvu masky a nechajte vždy pôsobiť, kým zmes nezaschne. Následne vrstvy odstráňte pomocou bavlneného handričky, namočenej v teplom čiernom čaji.

 ZDROJ.takprosto.cc

 

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>