Chrenové listy zatočia s bolesťami chrbta a bolesťami krku a poradia si aj so žalúdočnými problémami

Je čas zbaviť sa všetkej soli, ktorá sa nahromadila v tele a môže viesť k bolestivým usadeninám vo fyziologickom roztoku. Spomínam si na osvedčený a bezproblémový recept.

Ako sa zbaviť soli

Vezmite čerstvé veľké chrenové listy – 2 ks. Pred odchodom do postele ich ponorte do vriacej vody a ihneď sa položte na chrbát alebo krk. Prekryte s látkou. Možno budete cítiť mierny pocit pálenia, ale bez bolesti. Popáleniny sú tiež neni vylúčené, tak si treba dať pozor.

Ráno opatrne odstráňte listy – ak máte veľa solí, rozpadajú sa na prach. Pozrite sa, v ktorej oblasti je veľa soli. Vykonajte toľko ošetrení podľa potreby – soľ by nemala byť na listoch. Chren je jediná rastlina schopná extrahovať soľ cez póry kože.

Obklad z chrenových listov pomôže s bolesťami na chrbte a kĺboch

Ak máte alergické vyrážky, alebo vás bolia kĺby či svaly, môže vám pomôcť chrenový list. Umyte ho, opatrne postláčajte, natrite ho bravčovou masťou a priložte na postihnuté miesto. Nechajte pôsobiť – najlepšie cez noc. Určite sa vám uľaví.

Liek z chrenových listov na ochoreniach žalúdka

Postup:

  • 5-7 čerstvé stredne veľké chrenové listy, umyte, jemne nakrájame a dáme do nádoby.
  • Zalejeme ich 0,5 litrom vodky alebo 40% alkoholu.
  • Nechať stáť na tmavom mieste 1 týždeň.
  • Vezmite 1 polievkovú lyžicu pred jedlom 3 krát denne.

 

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>