Chren, med a citrón mi umožnili schudnúť v páse o 12 cm za 3 týždne. Neveríte? Vyskúšajte

Mnoho žien sa pýta, ako efektívne schudnúť. Meníme naše stravovacie návyky, začíname strácať kilo, ale účinky nie sú veľkolepé. Potom stratíme motiváciu a často sa vzdáme stravy a vy sami môžete pomôcť. Stačí len získať ďalšiu podporu pri spaľovaní tukov, vďaka ktorej spálime ešte viac kalórií. Pamätajte však, že to nie sú úžasné spôsoby, ako schudnúť. Bez zapojenia do stravovania nebudete môcť dosiahnuť výsledky jednoduchým zahrnutím do svojej stravy.

Ak vás zaujíma, čo robiť, aby ste začali chudnúť a doteraz ste vo svojom živote nič nezmenili, začnite týmto článkom. Dozviete sa od neho, ako začať chudnúť bez cvičenia. Ak už ste uprostred diéty a chcete účinky urýchliť, môžete dosiahnuť toto opatrenie.

prísady:

  • 125 g chrenu
  • 3 citróny
  • 3 polievkové lyžice medu

príprava:

  1. Chren umyte a vložte do mixéra
  2. Umyte citrón a ošúpajte ho z pokožky. Nakrájajte na menšie kúsky a pridajte do mixéra.
  3. Pridajte med a všetko premiešajte.
  4. Dajte hmotu do pohára a vložte ju do chladničky.

Jednu lyžicu by ste mali jesť trikrát denne počas troch týždňov. Jeme to pred každým hlavným jedlom. Nezabudnite sa držať svojej stravy.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>