Chcete sa zbaviť zápchy, čistiť črevá a schudnúť rýchlo? Pite tento nápoj 7 dní a získajte 100% výsledok

Pomáha urýchliť proces čistenia čriev a zlepšuje funkciu trávenia potravy. Výsledok bude fantastický, ak sa to stane v kombinácii so zdravou výživou a cvičením.

Tento nápoj je skvelý pre detoxikáciu organizmu, čistenie čriev a urýchlenie metabolizmu.

S vláknami vo svojom zložení tento nápoj zvýši priepustnosť odstránenia toxínov z tela.

Tri zložky sú: slivka, citrón a chia semená. Sušené slivky sú bohaté na vlákna, ktoré uľahčujú trávenie a podporujú dobrú funkciu čriev reguláciou hladiny cholesterolu.

Je tiež bohatý na antioxidanty a bojuje s predčasným starnutím, čím prispieva k eliminácii voľných radikálov. Okrem toho, že sú dobré pre krvný obeh, zabraňujú vzniku krvných zrazenín a zabraňujú vzniku kardiovaskulárnych ochorení.

Citrón je alkalický produkt. Znižuje krv, odstraňuje tukové usadeniny a toxíny. Stimuluje prácu všetkých zažívacích orgánov.

Semená Chia sú bohaté na rozpustné vlákniny a lepkavé látky. Tieto vlákna odstraňujú toxíny z hrubého čreva. Bohatý na vitamín C, tiež urýchľuje metabolizmus.

ZLOŽENIE

  • 1 polievková lyžica chia semien
  • 3 ks sliviek
  • 200 ml vody
  • 1 citrón

AKO PRIPRAVIŤ

Namočte cez noc v 1 šálke s 200 ml vody 3 sušené slivky.

Ráno odstráňte slivky a pridajte do tejto vody 1 polievkovú lyžicu semien chia a šťavu z polovice citrónu. Nechajte pôsobiť 5-10 minút.

Dobre premiešajte lyžičkou a potom vypite v malých dúškoch, čo stimuluje tráviaci proces.

Do týždňa budete pociťovať výrazné zlepšenie zdravia, trávenia, úbytku hmotnosti.

ZDROJ:interesbook.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>