Chcete sa zbaviť takýchto vrások? Skúste tento domáci krém, mnohé ženy tvrdia, že má lepší účinok ako drahé krémy

Ako odstrániť vrásky na čele? Keď to chcete urobiť a zároveň neutratíte veľa peňazí, bude to pre vás dokonalé. Pomôže vám znížiť viditeľnosť vrások nielen na tomto mieste, ale aj v iných častiach tváre, kde sú viditeľné.

 

Ovplyvňuje tvorbu vrások má mnoho faktorov vrátane životného štýlu, fajčenia a genetickej predispozície. Najčastejšie sú však svedkami plynutia času, takže stojí za to začať sa starať o našu pokožku skôr, ako sa objavia a urobiť proces čo najďalej v čase.

Vrásky vznikajú pri poklese produkcie elastínu. Najmä fajčenie cigariet má veľký vplyv na produkciu kolagénu. Postupom času sa naše bunky množia pomalšie, vďaka čomu je koža tenšia a jemnejšia. Strata pevnosti pokožky spôsobuje trvalé zmeny vo forme vrások. Obnovením jeho flexibility však môžeme celý proces zvrátiť.

Na obnovenie pevnosti pleti použijeme domáci krém, ktorý použijeme na vrásky. Jeho realizácia je naozaj jednoduchá, určite to dokážete!

 Domáca masť na vrásky

prísady:

  • 4 polievkové lyžice vazelíny
  • 2 lyžičky medu
  • 2 žĺtky
  • 2 polievkové lyžice kokosového oleja

príprava:

  1. Roztopte vazelínu vo vodnom kúpeli
  2. Pridajte žĺtky a dôkladne premiešajte
  3. Pridajte med a kokosový olej
  4. Vyberte ju z pary a znova ju premiešajte
  5. Preneste do sklennej nádoby a nechajte sa koncentrovať
  6. Uchovávajte v chlade

použitie:

Môžeme použiť krém dvoma spôsobmi, raz ako maska, a dva ako krém. Môžeme ho tiež skombinovať. Naneste krém ako masku a nechajte 40 minút. Opláchnite a naneste tenkú vrstvu tváre s týmto krémom. Liečba sa najlepšie opakuje každý deň.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>