Cesnak a víno, silný prírodný prostriedok, ktorý lieči viac ako 100 chorôb. Naučte sa ho pripraviť!

Ľudské bytosti majú tendenciu trpieť chorobami, pretože rastú, môžu to byť sporadické diagnózy, ako je chrípka alebo horúčka, vrodené ochorenia, ako je diabetes a zrakové problémy, alebo chronické ochorenia, ako je Alzheimerova choroba, rakovina, ochorenia obličiek atď.

Presne vedieť, ako bojovať s každou chorobou a udržať si zdravie čo najdlhšie, preto Vám dnes prinášame silný liek schopný vyliečiť dokonca 100 nepohodlných situácií. Hovoríme o kombinácii cesnaku a červeného vína.

Obe prísady majú silné liečebné vlastnosti, ktoré sú pre telO prínosom.

Keď zmiešate cesnak a víno a denne ich konzumujete, zosilňujú sa všetky liečivé vlastnosti a skončia všetky choroby.

Forma prípravy a použitia lieku s cesnakom a červeným vínom

  • Budete musieť vziať 12 strúčikov cesnaku, odstrániť škrupiny z každého z nich a rozrezať ich na 4 kusy.
  • Po dokončení tohto procesu ich umiestnite do sklenenej nádoby s vzduchotesným vekom a pokračujte v naliatí pol litra červeného vína.
  • Na konci tejto fázy uchovávajte fľašu s náplasťou na chladnom mieste a kde máte prístup k slnečnému žiareniu po dobu najmenej 2 týždňov.

Každý deň musíte kontajner pretrepať tak, aby sa liečivé vlastnosti obidvoch zložiek spájali počas státia. Po uplynutí určeného času precediť nápravu a naliať ju do inej fľaše s vekom, iba tentoraz to musí byť tmavá nádoba.

Mali by ste konzumovať 3 polievkové lyžice lieku denne po dobu jedného mesiaca, ideálne je, aby ste si ho užili pred každým jedlom, takže pri vstupe jedla do tela pripravíte svoje telo na boj proti baktériám a toxínom, ktoré sa nachádzajú v potravinách, ktoré denne konzumujete.

Liečivé vlastnosti cesnaku

Cesnak napriek tomu, že má zápach, ktorý nemá každý rád, má množstvo terapeutických vlastností veľmi prospešných pre telo, medzi nimi môžeme hovoriť o protizápalových, antiseptických, baktericídnych a čistiacich vlastnostiach. Pri konzumácii cesnaku, či už len v kombinácii s dennou výživou, prispievame do tela všetkými vyššie uvedenými živinami a podporujeme správne fungovanie našich orgánov.

Liečebné vlastnosti červeného vína

Táto silná kvapalina je nielen alkoholický nápoj s vynikajúcou chuťou, ale tiež sa používa na zlepšenie kardiovaskulárneho zdravia, čo sa deje kvôli počtu antioxidantov, ktoré sa nachádzajú v zložení vína. Pri konzumácii s mierou môže zlepšiť krvný tlak a vyčistiť arteriálne steny, vďaka čomu sa môžete vyhnúť prekážkam v žilách a regulovať srdcový tep.

Ak zmiešate červené víno s cesnakom, zaručujete dobré zdravie kardiovaskulárneho systému, okrem triglyceridov, cholesterolu a glukózy na úplne stabilnej úrovni.

ZDROJ:raisehandnow.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>