Cameron Diaz prezradila ako je možné, že v 45 rokoch vyzerá tak hriešne dobre, mala by nám byť príkladom

Cameron Diaz je jednou z najpopulárnejších amerických herečiek. Ukázalo sa, že milovaná hviezda má už 45 rokov, čo sa nedá povedať pohľadom na jej bezchybný vzhľad. Harmonická a dobre upravená blondína neprestáva prekvapovať fanúšikmi svojou profesionalitou a krásou.

Takže aké je tajomstvo mladosti a harmónii krásnej Cameron Diaz? Herečka ochotne zdieľa detaily svojej hviezdnej stravy a princípov, ktorými žije.

Diéta Cameron Diaz

Raňajky: bielkovinový koktail s nízkotučným mliekom a prírodným jogurtom a 6 mandlí.

Obed: šálka cappuccina a vaše obľúbené ovocie.

Obed: 30 minút pred jedlom 1 pohár čerstvo stlačená zeleninová šťava. Pečené kuracie prsia a čerstvý zeleninový šalát.

Snack: 1 kelínok prírodný nízkotučný jogurt, 1 ovocie napr. broskyňa a 2 slivky.

Večera: varený špenát, 2 varené vajcia na rvrdo, zeleninový šalát s čerstvými paradajkami a listy hlávkového šalátu.

Dezert: 2 kocky horkej čokolády.

Vďaka takejto schéme kŕmenia Cameron Diaz s výškou 174 cm váži 54 kg. Herečka nikdy nebola fanúšikom plastickej chirurgie. Elegantný vzhľad jej poskytuje výnimočne vyvážená strava a pravidelné cvičenie. Žena cvičí 2 hodiny denne.

Hviezda priznáva, že si nemôže predstaviť život bez svojich obľúbených hranoliek. Tento luxus si dovolí dvakrát mesačne. Cameron Diaz vylúčila alkohol a sýtené nápoje z jej stravy. Herečka je presvedčená, že pre štíhle postavu je dôležité nielen to, čo jeme, ale aj to, ako ju jeme.

Preto Cameron Diaz odporúča, aby sme nezabúdali potraviny dôkladne požuť. Herečka odporúča, aby nikdy raňajky nevynechali, pretože to spomaľuje metabolizmus. Zostaňte zdravý a štíhly. Nezabudnite zdieľať tento zaujímavý článok so svojimi priateľmi!

ZDROJ:sovkusom.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>