BOD DLHOVEKOSTI PRED STOVKOU CHORÔB (TZU-SAN-LI, E36)

Imunita sa výrazne zvyšuje, človek sa stáva zdravým a životaschopným!

Nezabudnite vrátiť svoje biologické hodiny späť každý nový mesiac a prirodzene tak omladiť telo. Na to nie je potrebné nič zvláštne!

 

Položte si dlaň na koleno. Pod štvrtým prstom na nohe budete cítiť jamku medzi nohami. Toto bude náš požadovaný bod dlhovekosti.

 

Tento bod je možné zahriať teplým sušičom vlasov na 1-3 minúty, kým sa neobjaví mierne sčervenanie, hlavnou vecou nie je tepelné popálenie. Na každej nohe si tieto body zahrievajte počas prvých 7 dní nového mesiaca po dobu 1 – 3 minút (môžete len masírovať).

Imunita sa výrazne zvyšuje, človek sa stáva zdravým a životaschopným!

Lepšie je bod premasírovať pred obedom, 9-krát v smere hodinových ručičiek krúživými pohybmi striedavo na každej nohe a tak ďalej 10 minút. Táto masáž má stimulačný účinok. Masáž po obede a proti smeru hodinových ručičiek – upokojujúci účinok. Na konci masáže môžete cítiť ľahkosť v tele. Počas masáže je niekedy cítiť bolestivé brnenie v oblasti prednej časti hlavy, v nohách a lopatkách.

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>