Biely jogurt rozžiari vašu tvár lepšie ako drahá kozmetika z obchodu

Biely jogurt je vynikajúci kozmetický produkt, okrem toho že je zdravý a chutný! Umožňuje starostlivosť o vašu pokožku, nechty a vlasy.

Masky z bieleho jogurtu

 Telo a tvár:

  • Navlhčite tvrdú rukavicu v jogurte a otrepte telo kruhovým pohybom, takáto masáž poskytne pokožke aktívnejší prívod kyslíka a nasýtenia účinnými látkami.
  • Zmiešajte kefír s jemnou morskou soľou a masírujte, budete mať perfektné telo.
  • Rozdrvte päť lyžíc zeleného čaju, pridať tri lyžice kefíru, dôkladne premiešať, aplikovať výrobok na tvár po dobu 15 minút, po ktorej by sa nanesená zmes mala umyť. Takáto maska ​​bieli kožu a zbavuje ju odlupovania.

 Starostlivosť o nechty a pokožku rúk:

Ak sa pokožka vašich rúk odlupuje a vaše nechty sa odlupujú, potom by ste mali používať kefírové kúpele. Aby ste ich pripravili, budete musieť tento nápoj naliať do nádoby a položiť ruky do nej na desať minút. Ak vykonávate podobný postup každý deň, potom za jeden alebo dva týždne zaznamenáte pozitívny výsledok, pretože vaše nechty spevnia, vaša pokožka bude biela, hladká a jej tón sa zvýši.

Starostlivosť o vlasy:

Ako súčasť kefíru sú biokultúry, ktoré nielenže vyživujú pokožku, ale tiež posilňujú vlasové korene a zlepšujú štruktúru.

Maska na suché vlasy:

Zmiešajte vaječný žĺtok s jednou čajovou lyžičkou ricínového oleja, pridajte k nim tri polievkové lyžice kefíru, znovu premiešajte zmes a naneste ju na vlasy. Na vrch hlavy položte sprchovú čiapočku, zabaľte hlavu ručníkom a nechajte masku na hodinu. Odporúča sa to opakovať raz týždenne.

ZDROJ:liveinternet.ru

 

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>