BEZPEČNÉ BIELENIE ZUBOV S DVOMA PRÍSADAMI

Krásny úsmev je jednou z hlavných ľudských zbraní. Ale aby to bolo atraktívne, musia byť zuby zdravé a ľahké. Ak nechcete minúť veľa peňazí za bielenie zubov u zubára, môžete si zuby vždy bieliť doma pomocou prírodných neagresívnych výrobkov.

Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, že zuby žltnú kvôli káve, fajčeniu a nesprávnej starostlivosti, dokonca aj ľudia bez zlých návykov sa často sťažujú na farbu svojich zubov. Okrem toho ich odtieň závisí nielen od účinku vonkajších farbív, ale aj od prirodzenej farby skloviny.

V takom prípade je jediným východiskom použitie nejakej metódy bielenia zubov . Ale, bohužiaľ, profesionálny postup je drahý a špeciálne výrobky z obchodu môžu vážne poškodiť sklovinu.

Preto veľa ľudí volí alternatívny spôsob – zosvetlenie zubov pomocou rozpočtu a prírodných produktov. Áno, dosiahnutie dobrého výsledku bude trvať dlhšie, ale ak budete trpezliví, váš úsmev si získa viac ako jedno srdce.

Potrebujete iba dve zložky:

# 1. prášok na pečenie

# 2. Kokosový olej

Pomocou tejto pasty si umyte zuby a potom kompozíciu nechajte pôsobiť jednu minútu. Snažte sa nedotýkať si ďasien, aby ste si ich neporanili. 

Sóda bikarbóna sa široko používa nielen pri varení, ale aj v kozmeteológii. Vďaka svojej mäkkej abrazívnosti má schopnosť dobre čistiť povrch zubov. Sóda bikarbóna je navyše zásadité jedlo, ktoré môže zvrátiť kyslosť v ústach a normalizovať hladinu pH.

Kokosový olej je užitočný nielen na pokožku a vlasy, ale tiež dokonale rozpúšťa nečistoty, zubný kameň, odstraňuje mikróby a povlak. Kokosový olej má baktericídne vlastnosti, takže ho možno použiť na prevenciu zubného kazu. 

Ak chcete dobré výsledky, používajte túto pastu pravidelne. 

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>