Bezbolestne a lacno sa zbavte najnepríjemnejších kožných trápení, ako sú jazvy. Skúste to, nebudete ľutovať!

Ak máte problém s kožou, nezúfajte. Samozrejme, vyrážka na koži spôsobuje nepohodlie: nepríjemné pocity v komunite, starosť o jeho vzhľade. Často vyrážka sa zraní alebo svrbí, a že najnepríjemnejšie – hrozné jazvy na koži .

Môžete ísť aj ku kozmetičke na ich odstránenie. Ale existujú jednoduché domáce opravné prostriedky, ktoré sú účinné, rovnako ako v salóne krásy.
 

Účinné domáce prostriedky

Aloe vera juice 

Na súboj s jazvami nemusíte čakať niekoľko mesiacov, kým zmizne. Napríklad, môžete ľahko dôjsť k odfarbeniu ružovkastej alebo hnedej jazvy s pomocou aloe vera šťavy. Vytlačte lyžicu šťavy s liečivých rastlín a aplikovať ju na tvár, 30 minút bude stačiť. Umyte si tvár teplou vodou.

Sóda

Je to dobrý nástroj pre brúsenie malých jaziev. Len pridajte do štipky jedlej sódy zo pár kvapiek vody a aplikovať kašu na jazvu. Trochu masírovať. Po 3 minútach umyte sódu a vodu. Efekt je viditeľný ihneď!

Citrón

Lemon – známe bieliace činidlo. Potrieť jazvy na celej tvárou s citrónovou šťavou, ako tonikum na tvár. Na problémové oblasti naneste citrónovú šťavu na vatový tampón a nechajte ju po dobu 15 minút. Počas dňa si všimnete zosvetlenie kože a malých jazieu.

Rajčiny

Toto je neoceniteľný zdrojom beta-karoténu. Narežte paradajku na tenké plátky a dajte si osviežujúcu masku na tvár po dobu 10 minút. Vaša pokožka bude žiarivejšia okamžite! Použite paradajkovú šťavu na povrch kože bude hladká.

Ak máte problém s kožou a jazva sa nehojí. Uistite sa, či vaša strava je dosť bohatá na potraviny, ktoré obsahujú vitamín E. orechy, ovsené vločky, sója, slnečnica a olivový olej, avokádo, pečeň, banány, pomaranče.

Toto jedlo by malo byť neustále vo vašej ponuke, a potom sa koža sa stáva zdravá a žiarivá! Prírodné prostriedky, ktoré pokožke pomôžu udržať mladosť a krásu, bezbolestne sa zbavíte kožných defektov. Skúste to a nebudete ľutovať!

ZDROJ:TAKPROSTO.CC

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>