ARTRITÍDA A BOLESTI KĹBOV? TENTO RECEPT NA JABLČNÝ OCOT SA TRADUJE UŽ CELÉ GENERÁCIE!

Bolesť kĺbov je dosť vážny problém.  Niektorí ľudia navyše trpia chronickými bolesťami kĺbov alebo dokonca majú príznaky artritídy, čo je oveľa zložitejší a bolestivejší stav. Artritída je vlastne zápal kĺbu, ktorý môže postihnúť rôzne oblasti tela, od krku po nohy.

Ľudia s artritídou vedia, že tradičná medicína často nedokáže zmierniť bolesť. Preto sa obracajú na alternatívne riešenia tohto problému.

V prvom rade musíte myslieť na zmenu životného štýlu a úpravu stravovania.

Dnes odhalíme niektoré z najefektívnejších spôsobov liečby bolesti kĺbov alternatívnymi metódami . Hlavnou zložkou týchto receptov je jablčný ocot.

Najskôr môžete na svoje kĺby jednoducho natrieť obklady z jablčného octu . Táto jednoduchá metóda je mimoriadne účinná pri zmierňovaní bolesti.

Prípadne môžete zriediť jablčný ocot v 6 šálkach teplej vody a namočiť do tohto roztoku nohy alebo ruky. Ak pociťujete bolesti krku alebo inej časti tela, môžete v tomto roztoku namočiť handričku a aplikovať na problémové oblasti.

Môžete tiež kombinovať jablčný ocot s kokosovým alebo olivovým olejom. Táto zmes sa pripravuje v pomere 2: 1 a nanáša sa na bolestivé kĺby. Potom ho nechajte chvíľu pôsobiť, aby sa bolesť utíšila. Pravidelné používanie tejto liečby poskytne výraznú úľavu od bolesti.

Ocot sa navyše môže použiť aj ako prostriedok na prevenciu artritídy. Musíte len zmiešať 1-3 polievkové lyžice s 250 ml vody alebo akejkoľvek ovocnej šťavy. Túto vodu / džús v kombinácii s jablčným octom je možné tiež aplikovať priamo na boľavé boľavé kĺby, aby sa zmiernilo nepohodlie a neznesiteľná bolesť.

Pre najlepší účinok môžete piť ocot zmiešaný s višňovou šťavou. Túto zmes konzumujte pred každým jedlom, trikrát denne.

Okrem vynikajúcich účinkov na bolesti kĺbov poskytuje jablčný ocot aj mnoho ďalších výhod. okrem toho je to silný antioxidant, ktorý pomáha detoxikácii tela.

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>