Aplikujte si túto tekutinu na pokožku a uvidíte, ako celulitída zmizne za niekoľko dní!

Strie a celulitída sú prirodzené výskyty a za nich by ste sa nikdy nemali hanbiť. Nie sú však príliš lichotivé. Namiesto nákupu týchto drahých a toxických krémov skúste tento prirodzene účinný prostriedok!

Celulitída je stav, ktorý dáva nohám tlmený a hrudkovitý vzhľad. Vidíte to najviac na zadku a stehnách, ale môže sa tiež urobiť na rukách alebo žalúdku.

Strie je trochu odlišné a trochu zložitejšie liečiť. Našťastie tento liek funguje pre obe strany. Siahajú od fialovej po svetlo šedú a niekedy sa môžu cítiť svrbivé alebo boľavé. Ani jedna z týchto značiek nie je lichotivá a môže poškodiť váš vlastný obraz.

Namiesto toho skúste použiť jablčný ocot!

Jablčný ocot možno použiť na tisíc rôznych vecí. Ocot jablčného muštu má nielen veľa preukázaných zdravotných výhod, napríklad zníženie krvného tlaku, ale je tiež úžasným produktom pre váš kozmetický režim. Jablčný ocot sa skladá z kyselín a komponentov, ktoré dokonale fungujú na odvodnenie tekutín z tela. Jednoduchým pridaním octu jablčného muštu do svojho jedálnička môžete svoju celulitídu eliminovať navždy. Má vlastnosti, ktoré ničia hromadenie tuku a prispievajú k eliminácii toxínov.

Je to pravdepodobne jeden z najjednoduchších prostriedkov, ktoré človek dokáže urobiť. Ak sa chcete zbaviť celulitídy raz a navždy, všetko, čo musíte urobiť, je zamiešať octový jablčný mušt do masážneho krému alebo éterických olejov. Zmiešajte prísady a aplikujte ich dvakrát denne na postihnuté miesta. Masírujte krúživým pohybom, aby ste zaistili jeho aplikáciu, a voila!

ZDROJ:Healinglifeisnatural.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>