Ako vybieliť oblečenie bez bielidla? Vyskúšajte toto, bude opäť vyzerať ako nové

Ako obnoviť biele oblečenie na znovu biele? Môžete na to použiť aspirín, ktorý má vynikajúce bieliace vlastnosti. Výsledkom je, že aj staré šedé alebo zažltnuté odevy budú opäť vyzerať ako nové. Váš prášok alebo tekutina, ktorú používate na umývanie oblečenia, to určite nemôže urobiť!

Bielenie odevov s aspirínom

Aspirín má mnoho zaujímavých aplikácií, o ktorých sme už písali. Môžete ho použiť na boj proti akné, na uhryznutie hmyzom, sfarbenie kože, lupiny, kurie oká, ale aj na bielenie odevov. Keď sú košele šedé alebo sú na nich žlté škvrny od potu na golieri alebo v podpazuší, aspirín ich pomôže odstrániť. Ako to robíte teraz?

Potrebné veci:

  • 8 litrov teplej vody
  • 5 tabliet aspirínu

postup:

Keď oblečenie vyzerá naozaj zle, budete ho musieť močiť niekoľko hodín vo vode s aspirínom. Preto najprv naplňte misku teplou vodou a rozpustite v nej tablety aspirínu. Potom mokré oblečenie namočte vo výslednej vode a umyť ako obvykle. Keď oblečenie ešte nie je podľa vašich predstáv, môžete do práčky pridať tablety aspirínu.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>