Ako schudnúť bez posilňovne a diéty za 30 dní? No predsa takto…

Proces straty hmotnosti je náročný a zdanlivo nemožný pre niektorých. Môže sa to zdať trápne, keď ste v jeho strede. Chcete teraz schudnúť, nie za tri mesiace, však? Ale ak nie ste v reštriktívnej strave a telocvičňa nie je vaše obľúbené miesto, čo môžete urobiť, aby ste sa zbavili nadbytočných kg?

Ako chudnúť bez posilňovne a diéty za 30 dní

1. Vyhnite sa rýchlemu občerstveniu

Ak chcete schudnúť bez pomoci pravidelných návštev v telocvični, musíte sa sústrediť na príjem potravy. To znamená vylúčenie akýchkoľvek zdrojov prázdnych kalórií a rýchleho občerstvenia. Väčšina rýchleho občerstvenia je nabitá tukom a sacharidmi, čo z neho robí zlá voľba, keď sa snažíte schudnúť.

2. Vyhnite sa rafinovaným uhľovodíkom

Rafinované sacharidy, ako napríklad stolový cukor, biele cestoviny a biely chlieb, môžu spôsobiť nával krvi. To môže spôsobiť, že sa cítite kľudne ale hnusne, čo je nebezpečné, keď sa snažíte schudnúť.

3. Vezmite si vlastný obed

Balenie vlastného obeda vám pomôže ušetriť ton kalórií každý deň. Prineste jedlo, ktoré obsahuje zeleninu, celozrnné a chudé bielkoviny, aby ste sa uspokojili dlhší čas.

4. Zamerajte sa na zeleninu

Zelenina by mala byť základom vašej stravy, pretože obsahuje pomerne málo kalórií, ale naplnená živinami. Okrem šalátov môžete grilovať alebo naplniť s ňou sendviče alebo si vyrobiť svoje vlastné vegetariánske polievky.

5. Získajte dostatok spánku

Keď máte odpočinok a odpočinok, šance na podanie cravingu sú výrazne nižšie. Zamerajte sa na 8 hodín spánku v noci.

6. Pracujte na fyzickej aktivite

Čím viac ste fyzicky aktívni a pohybujete sa, tým ľahšie a efektívnejšie stratíte váhu bez práce v telocvični. Skúste použiť schody miesto výťahu alebo chôdza do obchodu s potravinami namiesto toho, aby ste šli s vozidlom.

7. Jedzte s priateľmi

Keď budete jesť s priateľmi, prirodzene budete jesť pomalšie a budete sa cítiť plnejší.

8. Použite malé taniere

Naplnenie taniera spôsobuje, že máte pocit, že jetee viac, aj keď je časť menšia ako zvyčajne.

9. Zostaňte hydratovaný

Veľmi často chute môže naznačovať, že ste skutočne dehydrovaní, nie hladní. Pite veľa vody denne, aby ste udržali tieto falošné chute.

10. Doplňte vlákniny

Vláknina, ktorá sa nachádza vo vegetariároch, celých zrnách, fazuli a orechy, udržuje pocit plnosti dlhú dobu a udržuje túžbu po boku.

11. Udržujte zdravé možnosti na dosah ruky

Ak máte po ruke orechy alebo ovocie, budete menej pokúšaní dosiahnuť čokoládové tyčinky a iné nezdravé možnosti.

12. Vyvarujte sa sladeným nápojom

Cukorové nápoje sú plné prázdnych kalórií! Odstráňte sódu z vašej stravy a pite svoju kávu čiernu.

ZDROJ:globalremedyhouse.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>